İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olarak ikiye ayrılmıştır. Şehrin tam ortasında bulunan İstanbul Boğazı’nın bir tarafı Avrupa diğer tarafı Anadolu olmuştur. Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmeti İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçeler arasında yapılan hizmettir. Bu ilçeler arasında taşımacılık hizmeti alacak olan vatandaşlarımıza Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. 16 milyonu aşan nüfusu ile ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da her gün binlerce nakliye hizmeti gerçekleşmektedir. Şehirde bulunan firmalar her gün vatandaşlara hizmet verebilmek için kıyasıya bir rekabet içerisinde kampanya üstüne kampanya yaparak müşteri kazanmaya çalışmaktadır.

Anadolu yakası evden eve nakliyat
Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Anadolu Yakasında Nakliyat Hizmetinde İlk Tercihiniz

Bölgede çok uzun zamandır aktif olarak nakliyat sektöründe sizlere hizmetler veren Soylu nakliyat firması her geçen gün daha da fazla tercih edilmektedir. Bunun nedeni firmamızın her sunduğu hizmette daha iyisini yapmaya çalışması ve daha kaliteli hizmetler sunmasıdır. Anadolu yakasının en fazla tercih edilen firmalarından olan Soylu nakliyat firması sizlere daima kusursuz eşya taşıma hizmeti vermektedir.

7/24 Anadolu Yakası Eşya Taşıma Hizmeti

Anadolu yakasında eşya taşıma hizmetinde profesyonel hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunan Soylu nakliyat firmamız uzman personeli ve geniş araç filosu ile birlikte sizlere haftanın her günü hizmet vermektedir. Artan nüfus ve gelişen teknoloji ile birlikte büyümeye devam eden evden eve nakliyat sektöründe daima yenilikçi hizmet anlayışı ile müşterilerinin eşyalarını taşıyan firmamız bölgede en çok tercih edilen firmalardan bir tanesidir.

İstanbul’un Anadolu Yakasında Güvenilir Eşya Taşıma Hizmetleri

Neredeyse bütün ilçelere birer şehir nüfusunda olan İstanbul’da ev taşıma sektörü oldukça büyük bir pazara sahiptir bu yüzden çok sayıda nakliyat hizmeti vatandaşlara sunulmaktadır. Her ilçede ayrı bir Pazar oluşturan firmalar müşterilerine profesyonel hizmetler vermek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Güvenilir Hizmetin Aranan Firması

Soylu nakliyat firması hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında her zaman en çok aranan firmalardan bir tanesi olmuştur. Uzman personeli sayesinde neredeyse bütün hizmetlerini kusursuz şekilde gerçekleştiren firmamıza güvenen müşterilerimizin sayısı oldukça fazladır. Bu yüzden firmamız hizmet kalitesinden taviz vermeden profesyonel taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Anadolu Yakası Fiyat Bilgimiz;

2+1 Ev Taşıma Fiyatıminimum : 2000 TL + KDVmaximum : 3500 TL + KDV
3+1 Ev Taşıma Fiyatıminimum : 3000 TL + KDVmaximum : 4500 TL + KDV
4+1 Ev Taşıma Fiyatıminimum : 4000 TL + KDVmaximum : 5500 TL + KDV
5+1 Ev Taşıma Fiyatıminimum : 7000 TL + KDVmaximum : 8500 TL + KDV
daha fazla detaylı bilgi almak için İletişim Sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.