İstanbul’un içindeki şehir demelerinin efsane değil gerçek olduğu, bir yandan kimilerine sorsanız çekilmez derece de uzak olan, öte yandan da huzurlu, keyifli, adeta kocaman bir siteye benzeyen istanbul ilçesi; Bahçeşehir… Bahçeşehir, istanbul şehrinde oturabileceğiniz en düzenli, en elit ve kaliteli bölgedir. Gerek mimarinin göze hitabı gerekse çevrenin güzelliği bu düzenin yanındaki ek artılarıdır.

Rotanız Bahçeşehir, hedefiniz Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat olduğunda Soylu Nakliyat ailesi olarak sizi Bahçeşehir’e giderken yalnız bırakmak istemiyoruz. Siz müstakbel müşterilerimiz yaşayacağınız semti Bahçeşehir olarak seçmekle imrenilecek bir tercih yaptınız. Bize kalırsa bir sonraki en doğru tercihiniz ise Bahçeşehir evden eve nakliyat alanında yarım asrı devirmiş, çok saygın şahıs ve kurumların isminin geçtiği kabarık bir referans listesi bulunanve lojistik sektöründe zirvede kalabilmek adına daima Avrupa standartlarını yakalamayı kendine ilke edinmiş Soylu Nakliyat’ı seçmek olmalı.

Güler yüzünü verdiği hizmetin süsü olarak hiçbir zaman eksik etmeyen alanında uzman ekibimiz, bir firmanın ulaşabileceği en geniş hizmet haritasında 1974’ten beri Türkiye’nin her sokağından geçmiş son teknoloji geniş araç filomuz, düzenli aralıklara bakıma tabi tutulan lüks ekipmanlarımız ve rakiplerimizde karşılaşamayacağınız yenilikçi ve detaylı paketleme tekniklerimiz ile tanışmak ve Anadolu Sigorta güvencesiyle Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat deneyimize vakit kaybetmeden başlamak  için 444 37 43’ü tuşlayın ve 7/24 size hizmet vermek için telefonun diğer ucunda sizi bekleyen arkadaşlarımızla tanışın.

[]
1 Step 1
İsim
Soyisim
Nereden
Telefon
Nereye
Mesajınız
0 /
Previous
Next

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

En İyi Firmayı Seçtik

5,0 rating
29 Mart 2020

Tuzcuoğlu Firmasını ararken Soylu Nakliyat Firmasının yazısı gözümüze çarptı, ilk başlarda tedirgin davrandık ve işlem sonrası çok memnun kaldık, Çağatay bey ve ekibine şükranlarımızı sunarız.

Aslı KAHRAMAN

Sizde Görüşlerinizi Buradan Belirtebilirsiniz

Menü