Şuan firmamız tüm önlemleri alarak taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 20.05.2020 tarihinden itibaren sizlere hizmet vermekteyiz

7/24 Mehmet SOYLU : 0532 287 7636 Arıyabilirsiniz.

Firmamız Türkiye’nin en büyük lojistik firmasıdır. İstediğiniz noktadan istediğiniz noktaya araç nakliyesi gerçekleştirmekteyiz. Soylu güvencesi ile firmamız siz değerli iş ortaklarımızın nakliye hizmetlerini hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamaktayız. Yılların tecrübesi ile firmamız ile çalışmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken firmamızdan randevu talep etmenizdir. Siz anlaşma aşamasını tamamladıktan sonra tüm süreçleri firmamızın profesyonel elemanlarına bırakabilirsiniz.

araç taşımacılığı

binek araç taşıma hizmeti sunan firmamız ağır taşıma hizmetleri yapmamaktadır. SOYLU Nakliye, bu alanda kendisini en iyi şekilde ispatladığı için hem kurumsal hem bireysel firma şahıslar tarafından güven duyulmaktadır. Siz değerli iş ortaklarımızda bu hizmetten bir an önce faydalanmak isterseniz hemen firmamızın kurumsal mail adresinden yada direk olarak kurumsal telefonumuz olan 05325580636 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

araç taşıma
lüx araç taşımacılığı
oto taşımacılığı
kapalı tırda araç taşımacılığı

 

 

 

 

 

 

Doğu bölgesine araç taşıması yapıyormusunuz?

evet doğunun tüm illerine sevkiyatımız mevcutdur.

Araç taşıma transferinde sigorta işlemi geçerlimi?

evet aracınızı teslim edene kadar firmamız tarafından sigortalı bi şekilde taşınıyor.

Akdeniz bölgesine kaç günde ulaşım sağlanıyor?

genellikle 3 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.

Özel olarak aracımı taşıtmak istiyorum?

tek araç taşıma hizmetimiz her zaman en ön planda tutulmaktadır.