Çamaşır makinesi taşınması hakkında sizlere bir kaç bilgi aktarmak istiyoruz, öncelikle çamaşır makineniz mutfakta veya banyoda olmalıdır. bulunduğu alandan çıkarılması için öncelikle yol açılır, ve müsait ve geniş bir alanda içindeki suyu boşaltılır. ve sonrasında ön cam kapağını Köpük ile muhafaza edilir ve sonrasında kullandığımız havalı naylon patpat ile paketlenir. diğer evde banyo veya mutfak alanında kullanılır.

  1. Kablo ve su bağlantı elemanlarını makinenin arkasına düzenli olarak bantlayın. Böylece makineyi taşırken en gel olmayacak veya ayağımıza takılarak kaza yapma olasılığını gidermiş olacağız.
  2. Çamaşır makinesinin en önemli parçası dönen kazanıdır. Kazanın taşımaya hazırlanması için nakliye emniyet cıvatalarını makinenin arkasında bulunan yuvalarına takın ve yeterince sıkın. Artık kazan sabitlenmiş olacaktır. Kullanım kılavuzlarında nakliye cıvatalarını takmadan kesinlikle taşımayın uyarıları var. 
  3. Kalan suyu boşaltın. Özellikle kışın yapılan taşımalarda kalan suyun donması durumunda makineye ciddi hasarlar verebilir. Taşımadan önce kalan suyu mutlaka boşaltın. Makinenin önünde alt kısımda bulunan kapağı açarak kalan suyu ya acil su tahliye hortumundan yada pompa filtresini çevirerek suyu tahliye edin.
  4. Taşımak için eğer profesyonel değil iseniz iki kişi karşılıklı olarak yan taraflardan bağladığınız iplerden tutarak taşıyabilirsiniz.

Çamaşır Makine Taşıma Fiyatlarımız

Anadolu – Avrupa130 ₺100 ₺
Avrupa – Anadolu230 ₺200 ₺
İstanbul – İzmir250 ₺300 ₺
İstanbul – Bodrum290 ₺350 ₺
İstanbul – Antalya700 ₺800 ₺
İstanbul – Ankara400 ₺380 ₺

Çamaşır Makinesi Nasıl Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Cihazın vuruk ve çiziklerden korunmak ve Deformasyonlar’dan korunması için uygun paketlemenin yapılması gerekir. Bütün bunları yapacak durumunuz yoksa Soylu Nakliyat firması olarak bütün karmaşık işleri profesyonel ekibimize gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi
Çamaşır Makinesi
Çamaşır Makinesi Taşıması
Çamaşır Makinesi Taşıma