Yolunun sapalığına meydan okurcasına şirin bir bölgedir Cevizli. Yapılan onca AVM ve konut projesi sayesinde hatrı sayılır bir kesim bu bölgeye kaymış, son yıllarda evden eve nakliyat sektörüne de aktif bir çalışma alanı yaratmıştır. Profesyonel nakliyat firmamız Soylu Nakliyat, oldukça faal çalıştığı Cevizli evden eve nakliyat konusunda yüksek memnuniyet oranlı referanslara sahiptir.

Pek çok konut projesi ile canlandırılan ve alışveriş merkezleri ile komplike bir yaşam merkezi haline getirilen bu güzel bölge pek çok vatandaşımızı kendine çekmiş, nakliyat firmalarını ise bölgede daha faal çalışmaya teşvik etmiştir. Şirketimiz henüz bu hareketlilik başlamadan önce, 44 yıllık deneyimi ile artacak ihtiyacı ön görmüş ve Cevizli evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen isim olmak adına kampanya çalışmalarına başlamıştır. Çeşitli reklam anlaşmaları yapılmış, araç kapasitemiz arttırılmış ve bu sayede bölgeye yönelen kişilere ulaşılabilmiştir. Yepyeni evlerine gönül rahatlığıyla ve mümkün olan en ekonomik fiyatlarla yerleşen konut sakinlerinin yüzlerindeki mutluluk ve minnet dolu bakışlar ise en büyük kazancımız olmuştur. Cevizli evden eve nakliyat örneğinde gördüğünüz gibi tecrübe ile gelen ileri görüşlülüğümüz ve gerçek kazancın müşteri memnuniyeti olduğuna olan derinden inancımız marka değerimizi yükseltmiş ve firmamızın yarım asır boyunca adını gururla taşımasını sağlamıştır.

Biz hiçbir başarının tesadüf olmadığına inanıyor ve https://www.soylunakliyat.com/cevizli-evden-eve-nakliyat/ sizlerle en kısa zamanda görüşmek için can atıyoruz.

[]
1 Step 1

NAKLİYAT TALEP FORMU

Bu formu doldurarak bizden hemen FİYAT TEKLİFİ alabilrsiniz

Kişisel Bilgileriniz

Adınıztrue
Soyadınıztrue
Telefon Numaranıztrue

Hangi tarihlerde hizmet almak istersiniz?

Bu tarih ileof appointment
Bu tarih arasındaof appointment

Eşyanın alınacağı yer ve bilgileri

Eşyanın Alınacağı İltrue
Eşyanın Alınacağı İlçetrue
Diğer detaylar ve Eşyanın Alınacağı Tam Adresi buarada belirtebilirsiniztrue
0 /

Eşyanın gideceği yer ve bilgileri

Eşyanın Gideceği İltrue
Eşyanın Gideceği İlçetrue
Diğer detaylar ve Eşyanın Gideceği Tam Adres Bilgileritrue
0 /
Previous
Next

 

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

En İyi Ofis Taşıma Şirketi Memnun Kaldık

5,0 rating
2 Aralık 2019

Tavsiye ederim kaliteli nakliyat şirketi fiyatları diğer firmalar gibi uçuk değil ayrıca verilen hizmetin kalitesine göre uygun bile sayılabilir.

Yıldırım Sarıkaya

genel merkez taşınması

5,0 rating
14 Kasım 2019

çok süper

4449149

Sizde Görüşlerinizi Buradan Belirtebilirsiniz

Menü