İstanbul’un güzide ilçelerinden bir tanesi olan Beyoğlu ilçesi yaklaşık 240 bin vatandaşımızın yaşadığı kalabalık bir ilçedir. Sürekli olarak nüfusu artan ilçe de oldukça meşhur mahalleler bulunmaktadır. Bu mahallelerden bir tanesi de Cihangir mahallesidir. Genellikle zengin kesimin oturduğu Cihangir mahallesinde sizlere profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunan Soylu nakliyat firması sektörün bölgedeki en güvenilen firmalarından bir tanesidir. Kalabalık personeli ile birlikte sizlere haftanın her günü taşıma hizmeti verebilen firmamız Cihangir evden eve nakliyat sektörünün lider firmalarından bir tanesidir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğu eğitimler ile birlikte çalışanlarını bilgilendirmektedir. Bu sayede sizlere daima yenilikçi evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Cihangir Evden Eve Nakliyat
Cihangir Evden Eve Taşımacılık

Cihangir Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Yaklaşık olarak 4 bin vatandaşımızın yaşadığı Cihangir mahallesi genellikle zengin mahallesi olarak anılmaktadır. Kiraların oldukça pahalı olduğu mahallede ünlüler ve hatırı sayılır zenginler oturmaktadır. Cihangir evden eve taşımacılık hizmeti verecek olan firmaların bölgenin zengin kesim olduğunu ve taşınacak eşyaların da standarttan daha pahalı olduğunu bilmesi sonradan sıkıntı yaşamaması için oldukça önemlidir. Soylu nakliyat firması olarak bugüne kadar çok sayıda ünlünün evini taşıdık. Sektörün en tecrübeli firmalarından bir tanesi olarak sizlere tamamen güvenilir evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Cihangir Eşya Taşıma Hizmetleri

Cihangir’de neredeyse elli senedir eşya taşıma hizmetleri veren Soylu nakliyat firması İstanbul’da bulunan en tecrübeli nakliyat firmalarından bir tanesidir. 1974 yılında girdiği eşya taşıma sektöründe her geçen gün daha da kaliteli taşıma hizmetleri sunarak bugünlere kadar gelebilmiştir. Profesyonel olarak çalışan firmamız bugüne kadar hiçbir müşterisini yarı yolda bırakmamıştır.

Cihangir Ev Taşıma Hizmeti

Cihangir ev taşıma hizmeti verecek olduğumuz müşterimizin ilk önce evine gelerek eşyalarını incelemekteyiz. Ondan sonra en uygun taşıma planını hazırlamaktayız. Taşıma günü geldiğinde anlaştığımız saatte gelip sigorta poliçelerimizi imzaladıktan sonra hemen eşyaları paketleme hizmetine başlamaktayız. Bir yandan paketlenen eşyalar nakliye aracına taşınmaktadır. En kısa sürede tamamlanıp hemen yola çıkarak hızlı ve güvenilir şekilde yeni evinize eşyaları taşımaktayız. Firmamızdan ev taşıma hizmeti almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Soru: Cihangir’de daha önce taşıma hizmeti verdiniz mi?

Cevap: Evet efendim mahallede çok sayıda taşıma hizmeti gerçekleştirdik.

Soru: Eşyalarıma zarar gelirse ne olacak?

Cevap: Eşyalarınıza zarar gelirse firmamız zararınızın tamamını karşılayacaktır.

 

araçlarımızı görüntülemek için hemen sayfamızı inceleyin. Araçlar