Kartal ilçesi ile Maltepe ilçesinin sınırında bulunan Dragos semti kalabalık bir bölge olduğu için nakliyat firmaları içi önemlidir. Sürekli olarak her gün evden eve nakliyat hizmeti gerçekleşen bölgede sizlere hizmet vermeye çalışan firma sayısı oldukça fazladır. Bu yüzden firma tercihi yaparken biraz dikkatli olmanız gerekmektedir. İlerleyen teknoloji ile birlikte evden eve nakliyat sektörü gelişse de kaçak hizmet verenlerin önüne hala daha geçilememiştir. Bu yüzden uygun fiyata hizmet alıyorum derken daha fazla zarar etmemek için mutlaka güvenilir firmaları tercih etmelisiniz.

Dragos evden eve nakliyat hizmetinde sizlere yaklaşık olarak elli yıldır aktif olarak hizmet sunan Soylu nakliyat firması tamamen güvenilir ve uygun fiyatlı bir firmadır. Sektörün en aktif firmalarından bir tanesi olan Soylu nakliyat firması ile eşyalarınız güvenle taşıta bilirsiniz.

Dragos Eşya Taşıma Şirketi

Şirketimiz faaliyet gösterdiği İstanbul’da sizlere daima kusursuz eşya taşıma hizmeti sunmuştur. Daha önceden gerçekleştirmiş olduğumuz sayısız hizmette bugüne kadar firmamızdan memnun kalmayan müşterimiz bulunmamaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde sektörde oluşan yeniliklerden anında haberdar olup siz değerli müşterilerine bir sonraki nakliyat hizmetinde kusursuz şekilde sunmaktadır. Dragos eşya taşıma hizmetinin en çok tercih edilen ve en güvenilen firmalarından bir tanesi olan Soylu nakliyat firması ile sizlerde kusursuz taşıma hizmetinin keyfini çıkartabilirsiniz.

Dragos evden eve nakliyat
Dragos evden eve nakliyat

Dragos Ev Taşıma Hizmetleri

Soylu nakliyat firması Dragos ev taşıma hizmetinde 200 aşkın personeli ve elliden fazla nakliye aracı ile haftanın her günü sizlere hizmet vermektedir. Sektörün en büyük firmalarından bir tanesi olan firmamızdan her zaman kusursuz hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Tecrübeli çalışanlarımız eşyalarınızı özenle taşıyarak en ufak zarar vermeden yeni evinize teslim etmektedir.

Dragos Evden Eve Taşıma Hizmeti

Dragos evden eve taşıma hizmetinde en güvenilen firmalardan bir tanesi olarak sizlere semtte daima kusursuz hizmet vereceğimizi garanti ederiz. Sektörde en eski firmalardan bir tanesi olarak neredeyse yarım asırlık hizmet hayatımızda sayısız başarılı taşıma hizmeti sunmanın gururuyla ve güveniyle sizlere her zaman daha iyi hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Daha fazla bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Soru: Dragos semtinde hangi günler taşıma hizmeti veriyorsunuz?

Cevap: Haftanın her günü sizlere taşıma hizmeti sunuyoruz.

Soru: Eşyalarımı taşıma sırasında sigortalıyor musunuz?

Cevap: Verdiğimiz bütün taşıma hizmetlerinde sigortalı nakliye hizmeti sunmaktayız.

Soru: Taşıma hizmeti vermeden önce eve gelip eşyaları inceliyor musunuz?

Cevap: Evet efendim eve gelerek eşyaları inceliyor ve en güvenilir taşıma planını çıkartıyoruz.

dragos bölgesindeki firma iletişimi için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.