Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler evden eve nakliyat hizmetleri için en kaliteli nakliyat şirketi olarak 1974 yılından beri etiler ve çevresinde en iyi ev , ofis taşımacılık hizmetleri sağlamaktayız. bunların yanı sıra eşya depolama için firmamızın 1000 m2 alanındaki depo sisteminde eşyalarınızı kolayca saklıyabilirsiniz. etiler evden eve şirketleri arasındaki en uygun ve en profesyonel bir firma ile şuan karşınızdayız etiler nispetiye cad bulunan ofisimizden sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmekde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Evden eve nakliyat; eşyaların güvenli ve sağlıklı bir şekilde transfer etmek maksatlı gerçekleştirilen hizmetin adıdır.

Evden eve nakliyat kaliteli ambalaj malzemesi ve profesyonel personel ister.

Soylu Nakliyat terzi işi mantığıyla çalışır taşınacak eşyalar için keşif yapar, doküman hazırlar.

Etiler Evden eve nakliyat hizmeti öncesinde ekspertiz işlemi ile eşyalara ilişkin envanter oluşturulur, nedeni ise ihtiyaç duyulan ambalaj malzemesi, personel sayısı ve araç boyutu gibi bizim için önemli kriterleri netleştirebilmektir.

1974 yılında Soylu Nakliyat kardeşler şirket grubu İstanbul merkezli olarak Soylu Nakliyat LDT ŞTİ ünvanı ile nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 45’in üzerinde irili ufaklı nakliye aracımızla yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bugün itibarı ile Türkiye genelinde 12 şubemiz ve 130 uzman personelimiz nakliyat,depolama ve lojistik alanlarda hizmetlerimize devam etmekteyiz.

[]
1 Step 1
İsim
Soyisim
Nereden
Telefon
Nereye
Fileupload
Resim Ekle

Elinizde olan eşya fotoğraflarını buradan gönderebilirsiniz.

Mesajınız
0 /
Previous
Next

Search

+