Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy’ün en önemli artıları; düzenli büyümesi, geniş yolları, sıkışık binaların olmayışı ve trafiğin nispeten rahat oluşudur. Ayrıca; İstanbul’un en dış tarafında bulunmasına rağmen sahip olduğu İmkânlar sebebiyle her geçen gün daha fazla konut yatırımı almaktadır. Üstelik somut ve kesin olarak İstanbul konut fiyatları üzerinden bir fiyat/performans araştırması yapılsa Kurtköy kesinlikle açık ara farkla birinci gelecektir.

Kurtköy Bölgesinin En Eski Taşıma Şirketi ”

Pek çok uygun fiyatlı konut projesi ile canlandırılan ve alışveriş merkezleri ile bir yaşam merkezi haline getirilen bu güzel semtin miladı bize göre Sabiha Gökçen Havalimanının yapılmasıdır. Hava Limanı bölgeye can suyu olmuş, pek çok vatandaşımızı kendine çekmiş, nakliyat firmalarını ise bölgede daha faal çalışmaya teşvik etmiştir. Şirketimiz henüz bu hareketlilik başlamadan önce, 44 yıllık deneyimi ile artacak ihtiyacı ön görmüş ve Kurtköy evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen isim olmak adına kampanya çalışmalarına başlamıştır. Soylu Nakliyat çeşitli reklam anlaşmaları yapmış, araç kapasitesini arttırmış ve bu sayede bölgeye yönelen halkımıza hak ettikleri hizmeti yıllar boyunca sunabilmiştir. Kurtköy evden eve nakliyat yoluna Soylu Nakliyat ile çıkıp yepyeni evlerine gönül rahatlığıyla ve mümkün olan en ekonomik fiyatlarla yerleşen konut sakinlerinin yüzlerindeki şükran ve minnet dolu bakışlar ise en büyük kazancımız olmuştur.

Yarım asırdır koca bir çınar gibi bu sektörde her dönem adından söz ettiren Soylu Nakliyat ailesi olarak biz hiçbir başarının tesadüf olmadığına inanıyor ve sizlerle en kısa zamanda görüşmek için can atıyoruz. Siz de Kurtköy Evden Eve Nakliyat maceranıza sitemizden nakliyat talep formunu doldurarak ya da 444 37 43 Nolu müşteri iletişim ve danışma hattımızı arayarak randevu alarak bir an önce başlayabilirsiniz. Size daima bir telefon uzaktayız.

Daha Önce Kurtköy Bölgesinde Kurumsal Nakliyat İle Taşınmadınızmı? Hemen Bizleri https://www.soylunakliyat.com/kurtkoy-evden-eve-nakliyat/ bu adresten ulaşabilirsiniz.

[]
1 Step 1
İsim
Soyisim
Nereden
Telefon
Nereye
Fileupload
Resim Ekle

Elinizde olan eşya fotoğraflarını buradan gönderebilirsiniz.

Mesajınız
0 /
Previous
Next

 

Search

+