Kütüphane Taşımacılığı

Kütüphane Taşımacılığı sırasında müşterilerimiz tarafından dile getirilenler bizden yapılması istenenler tam olarak bizler tarafından çok büyük bir dikkate alınarak yapılmaktadır. Var olan bütün malzemeler : kitaplar , dolap ve raflar ,klasörler,belgeler , masalar  bizler tarafından özenle kaplanıp taşınarak sizlerin tamamen istediğinden fazla bir emekle iş bitirilir. Herhangi bir zarar görmeye karşın sigortanız ve karışıklıklara karşı kendi uzmanlarımızın kullandığı yöntemlerimiz var olmaktadır. Sizlere her türlü desteği vermekteyiz.

Profesyonel ve kurumsal şirketimiz ve ekibimizle kütüphanenizden ne bir eşya eksik ne de bir eşya fazlasını çıkarıyoruz. Sizlere 43 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz ve Her gün ailemiz arasına yeni insanlar katılmakla birlikte şuan da sizleri beklemekteyiz. Soylu Üniversite Taşımacılığı ile iletişim için https://www.soylunakliyat.com/kutuphane-tasimaciligi/ adresinde ki iletişim bölümünü görmeniz ve sonrasında bir arama yakın kadar uzağınızda olmaktayız.

Taşınma esnasında olabilecek herhangi bir şeyin Sorunluluğu tamamen bize ait olmakla birlikte sizlere uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile Bişey olmayacağının ama sizlere belirtmek zorunda olduğumuz için söylediğimizi Söylemekte fayda var. Bizler taşıma işlemlerinin en ufak ayrıntılarını incelemeye alıp göz önünde bulundurarak sizlere en kaliteli hizmeti vermekle birlikte sadece Kütüphane Taşımacılığı değil başka her türlü taşımada hizmet verdiğmizide belirtmek isteriz.

Search

+