Evden Eve Nakliyat Nasıl Yönetilmeli

Google Maps ile taşınacağınız sokağı görebilir resimlerini çekip nakliyecinizle paylaşabilirsiniz. Nasıl mı? 

2018 Haziran ayından itibaren Google haritalar ve Maps uygulamalarına oldukça önem verdi.

Bunun etkilerini yakın zaman da görmeye başladık,Haritalar da marka ve şirketlerin tabela ve tüzel bilgilerine yer verilmesinden Google AdWords kullanımı ile devam etti.

Google Haritalar‘a tabi yeni özellikler de eklendi,bunlar yorumlar,yorumların derecelendirilmesi,etiketler ve AdWords bağlantısı.

Tabi bunlar hep Algortimaların kullanıcıya yönelik gelişimi için yapıldı.

bundan Tabiki nakliyat şirketleri de çok etkilendi. Tam olarak oturmamış olsa bile,Nakliyat şirketleri de kendi Firma bilgileri,ürün ve hizmetlerine yer vermeye başladı.

Lojistik ve yönlendirme verilerinizi Google Haritalar’la birleştirdiğinizde neler yapabileceğinizi öğrenin

_______________________________________________________________________________

 Evinizin yakınında ofisleri olan şirketleri taşımak için telefon defterine bakın. evden eve nakliyat ne kadarının maliyeti olacağına dair bir kişi tarafından tahmin yapmak isteyeceksiniz. Dolapların her birine bakmayan birinden gelen herhangi bir tahmin üzerine güvenmeyin. Büyük isim şirketlerinin en iyisi olduğunu düşünmeyin. “profesyonel görünen Web sitelerine aldanmayın” Web siteleri aracılığıyla tahminler almayın. Taşınmayı kendiniz bulun ve bu sitelerin bazılarıyla ilişkili sayısız dolandırıcılığı önleyin

Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi için  tahminde bulunmak için en az üç ya da dört şirketle görüşün.

 

 

İşi başka bir firmaya getiren kişiye taahhüt ettirmekten değil, kendiliğinden gelen firma olduğundan emin olun. Şirketin ne zamandır faaliyet gösterdiğini öğrenin. (En azından birkaç yılda, en iyisi 10 ya da daha fazla kez olanı istesin.) Tahmin edene kadar aşağıdakilerin hepsini toplaman gerekirdi:

  • Şirketin tam adı ve iş yaptığı diğer isimler.
  • Şirketin adresi, telefon numaraları, e-posta ve web sitesi adresleri.
  • Şirketin referansları için isimler ve iletişim bilgileri.
  • K-3  BELGESİ ( Ulaştırma Bakanlığı) EV VE OFİS TAŞIYICILARI İÇİN VERİLEN BELGE.

Nakliyat Şirketleri

İstanbul İçerisinde En iyi Nakliyat Şirketleri mi Arıyorsunuz? firmamız 1974 yılından bu yana sigortalı ve kurumsal ev,ofis,üniversite,arşiv, taşımacılığı gerçekleştirmektedir. nakliyat şirketleri bulmanız pek o kadar’da kolay olmuyacaktır. Nakliye firmaları arasındaki farkındalık Kullandığı malzemelerin kaliteli olduğudur. firmamız Acıbadem merkezli olup Türkiye’nin her yerine kusursuz bir planlama ile profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Firmamızın Kurumsal kimliğini sorgulatmak için Hemen ( www.sikayetvar.com ) sitesinden anlaşacığınız firmayı ordan güvenli bir şekilde kontrol ederek seçebilirsiniz.

Bunlara gerekli olduğu şekilde dikkat edilmemesi sonrasında eşyaların gerek araca taşınması gerekse yeni yerine gönderilmesi esnasında kırılma, çizilme gibi durumlar kendini gösterecektir. Ofis Nakliyesi işlemi esnasında dikkat edilecek olan en önemli şeylerin başında eşyaların doğru paketlenmesi gelmekte. Gerekli görüldüğü noktalarda eşyaların monte haline getirilmesi, kırılacak özellikteki eşyaların ambalajlı paketlere sarılması gibi işlemlerin büyük bir dikkatle yapılması gerekmektedir. Bunlardan bir tanesinin bile eksik olması demek, eşyaların daha sonrasında taşınırken zarar gelmesi anlamına gelecektir. 1974’den beri dede’den Oğula oğul’dan Oğul’a Nakliyat Şirketiyiz.

Search

+