Ortaköy Evden Eve Nakliyat

Ortaköy evden eve nakliyat hizmetlerimiz son derece titiz ve kurumsal gerçekleşmektedir Türkiye’nin evden eve nakliyat ve ofis taşıma alanında sayılı güvenilir nakliyat şirketlerinden biri olan Soylu nakliyat, 1974 yılından bu yana Avrupa bölgesinde ev taşımacılığı hizmetlerini başarılı bir şekilde organize etmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve kalite ile birleştirerek sektöründe de birçok nakliyat firmasının önünde yer alması özellikle Ortaköy halkı tarafından benimsenmiş bir nakliyat şirketi yapmıştır.

Dereboyu Cad No:2 Ofisimize Bekleriz ”

“ Kahve İkramımızdır ”

Soylu Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetlerinde özel paketleme  hizmetleri ile sizlere gerkli desteği sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile tüm ev ve ofis eşyalarınızı detaylı bir şekilde paketleyerek, hassas bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Deneyimli ve güvenilir bir ekip ile sektöründe her daim önde ilerleyen firmamız bu başarısını sadece İstanbul değil, tüm Türkiye’ye göstermiştir. Firmamız İstanbul’da Ortaköy evden eve nakliyat şirketi olarak tanınmaktadır. Ve her zaman örnek nakliyat şirketi olarak anılmaktadır. Sizde firmamız ile bu deneyimi rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz

 

 

 

 

 

Eşyalarınız için a’dan z’ye her türlü detayı incelikle düşünen firmamız, eşyalarınız bulundukları alan içinden en iyi şekilde alınmasını sağlarken, yeni adreslerine de emniyetli bir şekilde ulaştırmasına aracılık eder.Ortaköy evden eve nakliyat hizmeti sırasında eşyalarınızı talep ederseniz eşyalarınızı adreslerinden demonte bir şekilde alarak, paketleme ve sarma gibi işlemlerinde yapılmasına olanak sağlıyor. Eşyalar türüne bağlı olarak eksiksiz bir şekilde paketlenerek, kırılma ve çizilme gibi tüm durumların bu şekilde önüne geçilmiş olacaktır.

[]
1 Step 1
İsim
Soyisim
Nereden
Telefon
Nereye
Fileupload
Resim Ekle

Elinizde olan eşya fotoğraflarını buradan gönderebilirsiniz.

Mesajınız
0 /
Previous
Next

 

Search

+