Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Yeni Ofislerinize bir an önce geçiş yapmak istiyorsanız eğer Soylu Nakliyat ailesini tercih edebilirsiniz. Süreç ise şu şekilde işliyor:

Ücretsiz Ekspertiz: Profesyonel ofis taşımacılığı sürecinde öncelikli olarak keşif ekibimizi adreslerinize yönlendiriyor ve gerekli incelemeleri yapmalarını sağlıyoruz. Taşınacak eşyalar için kaç kişilik ekip ve kaç adet araca ihtiyacımı olduğunu bu ekip belirliyor ve bizlere detaylı bilgi aktarıyor.

Sigortalama: En hassas olduğumuz konulardan bir tanesi de eşyalarınızın sigortalanmasıdır. Aklınızda soru işaretleri kalmaması adına bunu yapıyor ve eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Bu sayede meydana gelebilecek en küçük sorunda tüm sorumluluğu üstleniyor ve gerekeni en kısa sürede yapıyoruz.

Profesyonel ofis taşımacılığı konusunda sektörün bir numarası olan Soylu Nakliyat, 43 yılı aşkın tecrübesi ile farkını ortaya koymaya devam ediyor… Her geçen gün büyüme ve gelişme kaydeden firmamızdan sizler de dilediğiniz an hizmet alabilirsiniz.

Üst Düzey Ambalajlama: Ürünlerinizi koruma altına almak da bizim en önemli görevlerimizden bir tanesidir. Bu konuda büyük bir hassasiyete sahibiz ve ürünlerinizi profesyonel bir şekilde paketleyerek araçlarımıza yerleştiriyoruz. Araç içerisinde ürünlerinizin başına herhangi bir şey gelmeyecektir ve bu konuda güvence veren bir firma olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

444 37 43 numaralı iletişim hattından bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi iletebilir ve hizmet almak adına sizler de bir an önce harekete geçebilirsiniz.

[]
1 Step 1

NAKLİYAT TALEP FORMU

Bu formu doldurarak bizden hemen FİYAT TEKLİFİ alabilrsiniz

Kişisel Bilgileriniz

Adınıztrue
Soyadınıztrue
Telefon Numaranıztrue

Hangi tarihlerde hizmet almak istersiniz?

Bu tarih ileof appointment
Bu tarih arasındaof appointment

Eşyanın alınacağı yer ve bilgileri

Eşyanın Alınacağı İltrue
Eşyanın Alınacağı İlçetrue
Diğer detaylar ve Eşyanın Alınacağı Tam Adresi buarada belirtebilirsiniztrue
0 /

Eşyanın gideceği yer ve bilgileri

Eşyanın Gideceği İltrue
Eşyanın Gideceği İlçetrue
Diğer detaylar ve Eşyanın Gideceği Tam Adres Bilgileritrue
0 /

Net bir fiyat almak için evinizin ve eşyaların detaylı resimlerini yollayabilirsiniz

Fileupload
Yükle
Previous
Next

Search

+