Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Firmamız eşyalarınızı detaylı bir şekilde analiz ederek, olması gerektiği gibi paketini yapmakta ve taşımaya hazır hale getirmektedir. Cam eşyaların taşıması ve korunması farklı olup, mobilya gibi değildir. Tüm bu detaylara ayrıcalıklı önem veren firmamız uzun yol taşımacılığında eşyalarınızın zarar görmemesi için özenle faaliyetlerini sürdürüyor. Nitelikli ve alanında uzman olan çalışanları ile faaliyetlerini sürdüren ekibimiz uluslararası karayolu taşımacılığından beklenenin üzerinde hizmet sunmaktadır. Eğer sizde Uluslararası Evden Eve Nakliyat hizmeti almak istediğinizde bizimle iletişime geçerseniz, uzman ekibimiz size bu konuda yardımcı olmaktadır.

1974 yılında kurulan ve sektöründe sembol olan bu şirketin aile fertlerinden olmamızdan dolayı işin ciddiyetini kavramış, çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde halkımıza sunmaktayız. Firmamız , sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini; uluslararası kategoride hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı bir çok yabancı firmalar ile birlikte bir sisteme oturtmuş ve ülkemizde henüz bir “Nakliye hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar acısından da adeta bir gizli okul halini almıştır.

Kapıdan Kapıya ve Apartman Movers , ofisinizi, evinizi ve hatta depolama alanınızı kolaylaştırmak konusunda uzmanlaşmıştır. Değerli eşyalarınızı, A noktasından B noktasına, bıraktıkları durumda teslim etme taahhüdümüzle gurur duyan tam lisanslı ve sigortalı taşıyıcılardır. Tüm eşyalarınızı özenle paketliyoruz ve mobilyalarınız dolgu ve shrink ile kaplanıyor. Güvenilir ve özenli personelimiz, ne kadar büyük veya ne kadar küçük olursa olsun tüm eşyalarınızı yükleyip boşaltacaktır.
1974’den beri Soylu, Acıbadem’de hizmet vermekteyiz ve memnun müşterilerden oluşan etkileyici bir liste geliştirdik. Her seferinde dürüst ve güvenilir hizmet veriyoruz. Yerel ve eyalet çapında hareket ediyoruz ve uzun mesafeli hamlelerde düşük ve sabit oranlar sunuyoruz.
01/12/2018 Tarihinden İtibaren Geçerli Hizmetler;
Uluslararası Bineç Araç Taşımacılığı
Uluslararası Evcil Hayvan Taşımacılığı
İstanbul ve Ankara’dan Amerika,Almanya,İrak,Hollanda,
Japonya,İran,Tiflis,Azerbaycan,Gürcistan
Bölgeleri Hariç Çalışmamaktayız

İstanbul ve Ankara Bölgesinde Uluslararası Taşıma hizmetimizin detaylarını ve fiyat bilgisini öğrenmek için bize +90 216 545 39 36 nolu telefon numarasından veya info@soylunakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

[]
1 Step 1
İsim
Soyisim
Nereden
Telefon
Nereye
Fileupload
Resim Ekle

Elinizde olan eşya fotoğraflarını buradan gönderebilirsiniz.

Mesajınız
0 /
Previous
Next

Search

+