Ortaya çıktığı tarih tam olarak bilinmeyen nakliyat sektörü insanlık tarihinin yerleşik hayata geçmesi ile başladığı tahmin ediliyor. Nakliye denilince çoğu insanın aklına sadece ev eşyası taşıma gelse de çok farklı şeyler taşına bilmektedir. Örneğin evcil hayvan taşımacılığı, birçok vatandaşımızın aklına bile gelmese de evcil hayvan taşımacılığı oldukça aktif bir hizmettir. Özellikle evcil hayvan üretimi yapan çiftlikler bu hizmete sıklıkla başvurmaktadır. Bir şehirden başka şehre göndermek zorunda olduğu evcil hayvanı bir firma taşımak zorundadır. Soylu nakliyat firması da İstanbul ilinde en önde gelen şehirlerarası evcil hayvan taşımacılığı firmalarından bir tanesidir. Sizlere daima kusursuz ve profesyonel taşıma hizmeti sunmaktadır.

Evcil Hayvan Taşımacılığı
Evcil Hayvan Taşımacılığı

Evcil Hayvan Taşıma Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evcil hayvan taşıma hizmeti normal taşıma hizmetlerinde oldukça farklıdır. Öncelikle bir canlı taşıdığınız bilmeniz gerekmektedir. Bu yüzden normal nakliye araçları ile asla evcil taşıma hizmeti verilmeyeceğini, bu şekilde hizmet vermeye çalışan firmalar ile asla çalışılmaması gerektiğini bilmeniz oldukça önemlidir. Evcil hayvan taşımacılığı vereceğiniz nakliye araçları normal araçlardan biraz farklıdır. Belirli bir bölüm açık olmak zorundadır. Taşıdığınız hayvanları gideceği yere canlı teslim etmek zorundasınız. Ayrıca firma olarak evcil hayvan taşıyabilir iznine sahip olmanız gerekmektedir. Hizmet alacağınız firmadan mutlaka bu belgeyi görmek isteyiniz.

Profesyonel Evcil Hayvan Taşıma Hizmetleri

Uzman personeli ve uygun nakliye araçları ile siz değerli müşterilerimize İstanbul ili ve ilçelerinde profesyonel evcil hayvan taşıma hizmeti sunmaktayız. Günümüzün en zorlu ve en dikkat gerektiren taşıma hizmetlerinden bir tanesi olan evcil hayvan taşıma hizmetini en güvenilir ve kusursuz şekilde firmamızdan alabilirsiniz. Evcil hayvan yetiştiren çiftliklerimize özel nakliye araçlarımız ile gelip hayvanları özenle yüklemekteyiz. Yolculuk boyunca açlık ve susuzluk çekmemeleri için sahiplerinden bilgi alıp gerektiği zaman besleyerek gideceği yere tamamen güvenilir şekilde ulaştırmaktayız. Sizinde evcil hayvanlarınızın taşınması gerekiyorsa hemen firmamız ile iletişime geçerek kusursuz taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Soru: Evci hayvan taşıma hizmetini nerelere sunuyorsunuz?

  • Cevap: İstanbul ili ve ilçelerinde ülkemizin her noktasına evcil hayvan taşıma hizmeti sunmaktayız.

Soru: Birkaç şehre canlı hayvan göndermek zorundayım siz yapabilir misiniz?

  • Cevap: Evet efendim aynı nakliye aracı ile gidilecek şehirlere sırasıyla canlı hayvanları taşıyabiliriz.

 

konu ile alakalı olarak büyükbaş hayvan taşımacılığı yapmaktayız, dilerseniz gözden geçirebilirsiniz.

Evcil hayvan taşıma için kafes mevcutmu?

genellikle müşterilerimiz tedarik ediyor, ihtiyaç halinde tedarik edebiliriz.

Çoklu olarakmı taşıyorsunuz?

sadece ege bölgesine çoklu taşıma hizmeti sunmaktayız.

Akdeniz bölgesine kaç günde ulaşır hayvanım?

özel vip olarak anlaşma sağlanırsa aynı gün içinde teslimat gerçekleştiriyoruz.

Ne tür araçlarla taşıyorsunuz evcil hayvanları?

genellikle Transport ve Caddy araçlarımızla özel bir şekilde taşıyoruz.