İstanbul ve Bodrum arası taşımak istediğiniz her türlü ev eşyalarınızın taşınmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Parça eşya servisimiz İstanbul ve Bodrum arası yılın 365/24 günü gerçekleşmektedir. Yaz aylarında taşıma işlemleri daha yoğun olarak görülmektedir.

1+1 ve 2+1 eşyalarınızı parça şeklinde taşımak istediğiniz de mutlaka firmadan eksper isteyiniz. Bazı firmalar ekspere gerek olmadığını belirtse de siz ısrar edin. Eğer firma ekspertiz hizmeti vermiyorsa o firmayla çalışmayın. Nitekim nakliye mağdurlarından birçoğu eşyasını anlaştığı firmanın görmemesi sonucu taşıma esnasında eşyaların araca sığmadığı ve ek ücret ödemek zorunda kaldığı bilinmektedir.

İstanbul ve Bodrum arası parça eşya taşıma hizmetlerinizde sizlere hizmet vermek için 7/24 çalışmaktayız. İletişim numaralarımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İstanbul Nakliyat Firmaları Hakkında Bilinmeyenler

Büyük şehirlerde yaşamak artı ve eksileri de beraberinde getirir. Ülkemizde sayıları ciddi anlamda artan büyükşehirler içinde İstanbul, Kozmopolit yapısı ile her yerden farklıdır. Aynı şekilde İstanbul nakliyat firmaları ve verdikleri hizmetler de değişkenlik göstermektedir. Sadece eşyaların nakledilmesi değil, toplanması, paketlenmesi, yeni yere yerleştirilmesi de kapsam dahilinde bu şehir genelinde verilmektedir. Ayrıca iş hayatının çok farklı olması özel nakliye gereksinimlerinin de doğmasına neden olmuştur. Bazı firmalar sadece nakliye yaparken, bizim gibi kurumsal olanlar paketleme hizmetler ile müşterilerinin karşınıza çıkarlar.

İstanbul ‘dan Bodrum‘a Hizmetlerimiz ; 

Firmamızın Ev, Ofis Taşıma ve Depolama Hizmetleri Dışında Gerçekleştirmiş Olduğu Hizmetleri;

Üniversite TaşımacılığıBankamatik TaşımacılığıArşiv Taşımacılığı
Banka TaşımacılığıKütüphane TaşımacılığıAskılı Elbise Taşımacılığı
Holding TaşımacılığıLaboratuvar TaşımacılığıUluslararası Nakliyat
Piyano TaşımacılığıKonsolosluk TaşımacılığıPara Kasası Taşımacılığı
Evcil Hayvan TaşımacılığıFuar TaşımacılığıFabrika Taşımacılığı

Yukarıda belirtilen tüm taşımacılık hizmetleri ile ilgili ayrıntılı olarak bilgi almak ve değerlendirme sonucunda firmamızla çalışmalar gerçekleştirmek isterseniz hemen firmamızın kurumsal web adresine giriş yapabilirsiniz.

Taşınmak zorlu ve yorucu bir süreçtir. Doğru nakliyat şirketinin bulunması da en az taşınma kadar zordur. En önemlisi ise taşınma sürecinde eşyaların zarar görmesidir. Eşyalarınız zarar görmesini istemiyorsanız profesyonel bir bodrum evden eve nakliyat firmasıyla çalışmanız gerekir. Bu noktada devreye 45 yıllık taşımacılık ve nakliyat tecrübesiyle Bodrum Nakliyat girer.

 

İstanbul Bodrum Arası Yazlık Eşya Nakliyesi Yapıyomusunuz?

evet efendim, isteğe bağlı özel taşımacılık olarak’ta gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Bodrum Arası Nakliyat Fiyatları Öğrenebilirmiyim?

fiyat almak için https://www.soylunakliyat.com/iletisim/ sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Bodrum Arası Kaç Gün Sürüyor Kamyonla Eşyanın Gelmesi

minimum 1 gün olarak değerlendirebilirsiniz.

Taşıma Esnasında Kırılan Eşyalara Karşı Sigorta Yapılıyomu?

evet efendim herşey sigortı bi şekilde taşınmaktadır.

Bodrum İstanbul Taşıma Fiyatlarında İndirim Uygulanıyormu?

evet dönüş seferlerimizde %20 indirim söz konusu detaylı bilgi için arayın.

Taşıma Esnasında Çalışan Personeller Kendi Personelleriniz Dimi?

evet kesinlikle dışardan personel çalıştırmıyoruz.