Ülkemizin en yoğun nüfusuna sahip olan İstanbul’da 16 milyondan fazla vatandaşımız yaşamaktadır. Her geçen gün daha da yükselen nüfusu ile nakliyat sektörü için oldukça önemli bir bölge olmaktadır. İstanbul ili ve ilçelerinde sizlere daima profesyonel taşıma hizmeti veren Soylu nakliyat firması sadece il içinde kalmayıp sizlere İstanbul ilinden bütün şehirlere kusursuz şehirler arası nakliyat hizmeti de vermektedir. Sizler sunduğumuz sayısız hizmetlerden bir tanesi olan İstanbul Kars evden eve nakliyat hizmeti ile müşterilerimize İstanbul’un herhangi bir noktasından Kars iline kusursuz şekilde taşımaktayız.

Oldukça uzun bir mesafe olan İstanbul Kars arası nakliye hizmeti vermek iki gün sürmektedir. Bazen aksilikler yaşanıp bu süre de uzaya bilmektedir. Sektörün en tecrübeli firmalarından bir tanesi olan Soylu nakliyat firması İstanbul Kars evden eve nakliyat hizmetinde sizlere en hızlı ve en güvenilir taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

İstanbul Kars Evden Eve Naklyiat
İstanbul Kars evden eve nakliyat

Kars Şube Adresimiz : Yusufpaşa, Küçük Kazım Bey Cd. No:30, 36000 Kars Merkez/Kars

Profesyonel Kars Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri

Nakliyat sektöründe en zorlu ve en riskli hizmetlerden bir tanesi olarak gösterilen şehirler arası nakliye hizmeti gerçekten oldukça zorlu bir hizmettir. Yapılan araştırmalara göre nakliye hizmeti sırasında eşyalara en fazla zarar araç içerisinde gelmektedir. Bu yüzden şehirler arası nakliye hizmeti en riskli taşıma hizmeti kategorisine girmektedir. Şehirler arası nakliye hizmeti alacak olan vatandaşlarımız firma seçerken oldukça titiz davranmalıdır. Özellikle şehirler arası nakliye hizmeti alırken fiyat değil güvenilir firma araştırması yapınız. Bu daha sonra mağduriyete uğramamanız için oldukça önemlidir.

Şehirler Arası Taşımacılık Hizmeti

Ülke genelinde nakliyat sektörünün en yoğun olduğu bölge hiç şüphesiz İstanbul’dur. Bu yüzden İstanbul’da çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Ülkemizin en fazla göç alan ve göç veren şehri olan İstanbul’da sizlere sunduğumuz şehirler arası taşımacılık hizmeti ile eşyalarınızı istediğiniz yere güvenle taşımaktayız. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve geniş araç filomuz ile birlikte aynı anda onlarca taşıma hizmeti gerçekleştiren firmamızdan uygun fiyatlar ile profesyonel hizmet almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Soru: İstanbul’dan hangi şehirlere taşıma hizmeti veriyorsunuz?

Cevap: ülkemizin her noktasına taşıma hizmeti sunuyoruz. Yeter ki siz taşınacağınız yeri söyleyin gerisini biz hallederiz.

Soru: Kars’a kaç günde taşıma hizmeti veriyorsunuz?

Cevap: Bir aksilik çıkmaz ise iki gün içerisinde taşıma hizmetini bitiriyoruz.

 

daha fazla bilgi için 444 3743 veya İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul kars arası taşıma fiyatları nedir?

net bilgi almak için https://www.soylunakliyat.com/iletisim/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.

istanbul’dan kars’a kaç gün sonra eşyalar teslim oluyor?

genellikle 2 iş günü içerisinde teslimat yapıyoruz.

istanbul kars arası banka personeli taşıyormusunuz?

evet birçok kez taşıdık ve halen devam eden çalışmaları sürdürdüğümüz bankalar mevcut detaylı bilgi için info@soylunakliyat.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

istanbul kars arası evden eve taşıma hizmetinde sigorta mevcutmu?

evet eşyalarınız tamamen sigortalı taşımaktayız.