Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da bütün sektörlerde rahatlıkla iş bulunmaktadır. Şehrin en önemli sektörlerinden bir tanesi olan eşya taşıma sektörü nüfus arttıkça önemini arttırmaktadır. Her sene yeni bir hizmet alanı eklenen sektörde teknolojinin gerisinde kalan firmalar zaman içerisinde iflas ederek yok olmuştur. Faaliyet süresi altmış yıla yaklaşan Soylu nakliyat firması teknolojiyi yakından takip ederek bugünlere kadar gelebilmiş firmalardan bir tanesidir. Son yıllarda hızla artan talebi ile oldukça popüler bir hizmet olan İstanbul koli taşımacılığı; hizmetinin lider firmalarından olan Soylu nakliyat firması; sizlere daima profesyonel taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Koli Nakliyesi
Koli Taşımacılığı

Koli Taşımacılığı Hizmetinde Güvenilir Firma

İstanbul ili ve ilçelerinde sizlere koli taşıma hizmeti veren kurumsal firmamız sektörün en güvenilen firmalarından bir tanesidir. Her geçen gün daha da popüler olan koli taşıma hizmetinde en uygun fiyatlar ile kusursuz taşıma hizmetini firmamızdan rahatlıkla alabilirsiniz. Dikkatli ve özenli taşıma hizmetimiz sayesinde eşyalarınıza ve kolilerini en ufak bir zarar gelmeden gidilecek yere en kısa sürede getiren; firmamız, bu konuda İstanbul’un bir numaralı nakliyat firmasıdır.

İstanbul Koli Taşıma Şirketleri

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe 60 yıla yakın tecrübesi ile siz değerli müşterilerine taşıma hizmeti veren Soylu nakliyat firması; bölgenin en önde gelen firmalarından bir tanesidir. Her türlü taşıma hizmetinde size profesyonel hizmet sunan firmamız İstanbul ilinin en büyük taşıma firmalarından bir tanesidir. Geniş araç filosu ve kalabalık personeli ile birlikte sizlerin nakliye taleplerini en kısa sürede sonuçlandıran firmamız; uygun fiyatları ile de bütçenize yardımcı olmaktadır.

Profesyonel Koli Paketleme Hizmeti

Yurt dışından özel olarak; ithal ettiğimiz en kaliteli paketleme malzemesi ile siz değerli müşterilerimize İstanbul ili ve ilçelerinde profesyonel eşya paketleme hizmeti sunmaktayız. Profesyonel paketleme personelimiz işini oldukça iyi yapmaktadır. Bu sayede eşyalara zarar gelme olasılığı azalmakta ve firmamız kusursuz taşıma hizmeti sunmaktadır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın koli paketleme hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Soru: Koli taşıma hizmetini nasıl gerçekleştiriyorsunuz?

Cevap: Özel eğitim almış olan personelimiz ve uygun araçlarımız ile dikkatli ve özenli hizmet sunuyoruz.

Soru: İstanbul’da hangi ilçelere koli taşıma hizmeti veriyorsunuz?

Cevap: İstanbul’da bütün ilçelere koli taşıma hizmeti vermekteyiz.

Soru: Firmanız koli taşıma hizmetinde ne kadar tecrübeli?

Cevap: İstanbul’da ilk koli taşıma hizmeti veren firmalardan bir tanesi olarak bugüne kadar sayısız hizmet gerçekleştirdik.

 

En İyi Koli Nakliyesi için https://www.soylunakliyat.com/koli-tasimaciligi/ adresinden veya insgtram adresimizden ulaşabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz karton koliler sıfırmı?

tabiki covid-19 nedeniyle kullandığımız tüm koliler soylu nakliyat logolu ve sıfır kolilerdir.

koli nakliyesi süreçleri nasıl ilerlemektedir?

taşınacak olan koli listesini firmamıza iletmeniz durumunda sizlere en uygun fiyatları sunacaktır.

40/40/60 ebatlarındaki kolilerin fiyatı ne kadar?

fiyatlar ile ilgili olarak 05432106036 telefondan net bilgi alabilirsiniz.

kolileriniz ne kadar sağlıklı?

kullanmakta olduğumuz koliler hepsi çelik koli olarak düşünebilirsiniz.