İstanbul’un en eski evden eve nakliyat firmalarından bir tanesi olan Soylu nakliyat firması hizmet hayatında neredeyse elli yılı tamamlamıştır. 1974 yılında kurulan firmamız o günden bugüne hizmetlerine hiç ara vermeden devam etmiştir. Bir araç ve altı personel ile kurduğumuz şirketimiz ilerleyen yıllarda müşterilerin güvenini kazanarak hızla büyümüş ve günümüzde İstanbul’un en büyük evden eve nakliyat firmalarından bir tanesi olmuştur. Günümüzde artık her türlü taşımacılık hizmetini sizlere sunabilen firmamız özel taşımalar için kendi araçları bulunmaktadır. Özel taşıma kategorisini giren hizmetlerden biri İstanbul Moloz taşımacılığı hizmetidir. Normal bir nakliye arabası ile taşıyamayacağınız moloz için özel aracınız olması gerekmektedir. Firmamız moloz nakliyesi yapabilen birkaç nakliye firmasından bir tanesidir.

Moloz Nakliyesi
Moloz Nakliyesi

Profesyonel Moloz Taşıma Şirketi

Moloz taşıma hizmetinde sizlere profesyonel hizmetler sunan Soylu nakliyat firması İstanbul’da yükselmeye devam etmektedir. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bizden memnun kalıp eşine dostuna önermesi ile yükselmeye başlayan firmamız hizmet kalitesini hiç bozmandan bugünlere kadar gelmiştir. Bütün taşıma hizmetlerinde sizlere sigortalı nakliye hizmeti sunan Soylu nakliyat firması bu sayede müşterilerini mağdur etmeden hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Sektörün yeni hizmetlerinden bir tanesi olan moloz taşıma hizmetinde firmamız özel araçları ile hizmet vermektedir. Molozlarınız adresinizden alınıp belediyenin izin verdiği yerlere getirilir.

İstanbul’da Moloz Taşımacılığı Hizmetleri

İstanbul ve ilçelerinin moloz taşımacılığı hizmetinde en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olan Soylu nakliyat firması profesyonel çalışan kadrosu ile sizlere kusursuz hizmet sunmaktadır. Nüfusun artması ve ülkemizin gelişmesi ile birlikte artık molozlar gelişi güzel yerlere atılmamaktadır. İlçeye ait belediyenin belirlediği moloz dökme yerlerine getirilmelidir. Aksi takdirde büyük cezalar yiyebilirsiniz. Her tadilat işi yapanın moloz taşıyabilecek arabası olmadığı için firmamız moloz taşımacılığı hizmetini vatandaşlara sunmaktadır.

Kusursuz Moloz Taşıma Hizmeti

Almamızı istediğiniz yerden gelip molozları alarak belediyelerin belirlemiş olduğu yerlere getirmekteyiz. Her zaman müşterisinin cebini düşünen firmamız sizlere İstanbul moloz taşıma hizmetinde en uygun fiyatları sunmaktadır. En iyi fiyat garantisi ile hizmet veren firmamızdan sizlerde kusursuz moloz taşıma hizmeti almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Soru: Moloz taşıma hizmetini hangi günler veriyorsunuz?

Cevap: Haftanın her günü moloz taşıma hizmeti sunmaktayız.

Soru: Aldığınız molozları nereye getiriyorsunuz.

Cevap: Bulunduğu belediye nereye dökme izni vermişse oraya getiriyoruz.

Soru : Avm içerisindeki molozların taşınmasını gerçekleştiriyomusunuz?

Cevap : evet tabiki , bir çok kez avm moloz nakliyesi gerçekleştirdik.

 

Moloz Nakliye için taşıma esnasında kullandığımız Kamyonları Araçlarımız Sayfasından inceliyebilirsiniz.