İstanbul 16 milyonu aşkın nüfusu ile sadece ülkemizin değil Dünyamızın en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. Sürekli olarak göç alan ve artan nüfusu ile evden eve nakliyat sektörünün en önemli hizmet bölgelerinden bir tanesi olan İstanbul’da eşyalarınızı güvenle taşıyan firmalar haftanın yedi günü sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır. Sektörün en eski hizmetlerinden bir tanesi olan ofis taşıma hizmetinde kendine güvenen ve işini tamamen profesyonel olarak gerçekleştiren Soylu nakliyat firmamız sektörün en tecrübeli ve en çok tercih edilen firmalarından bir tanesidir.

7/24 Güvenilir Ofis Nakliye Hizmetleri

Ofis taşıma hizmeti alacak olan vatandaşlarımız firma tercihi yaparken dikkatli olmalı ve iyice araştırmadan herhangi bir firmayı tercih etmemelidir. Bunu sizlere ısrarla söylememizin nedeni daha önceden böyle çok sayıda vatandaşımız mağdur olduğu içindir. Özellikle ofis taşıma hizmetinde eşya paketleme ve taşıma hizmeti dikkat ve özenle gerçekleşmelidir. Aksi takdirde müşterinize büyük zararlar verebilirsiniz. Bu zarar sizlere de yansıyabilir. 7/24 güvenilir ofis taşıma hizmeti alabileceğiniz Soylu nakliyat firması 44 yılı aşkın tecrübesi ile eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden yeni yerinize getirmektedir.

ofis taşıma
Ofis Taşıma Hiz.

Ofis Nakliye Sırasında Asansörlü Nakliye Hizmetinin Önemi

Nüfusun artması ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan asansörlü nakliye hizmeti kısa zaman içerisinde tutulmuş ve sektörün en önemli hizmetlerinden bir tanesi olmuştur. Son yıllarda ofis taşıma hizmetinde de oldukça sık kullanılmaktadır. Bunun sebebi ofislerin artık kendine özel binalar yapılıp yüksek katlarda bulunmasından kaynaklıdır. Son sistem asansörlü nakliye araçlarımız ile birlikte ofis nakliye hizmetinde sizlere daima güvenilir hizmetleri sunuyoruz.

işyeri Taşıma Hizmetinde Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız

Nakliye sektöründe en ufak bir hizmet alacak olsanız bile firmanızı iyi seçmelisiniz. Güvenilir bir firma bulmadığınız zaman taşıdığınız eşyalara zarar gelebilir ve firmalar sizleri mağdur edebilir. Bu sıkıntılı durumlarla karşılaşılan hizmetlerin başında ise ofis taşımacılığı hizmeti gelmektedir. Bu yüzden ofis taşıma hizmeti alırken seçeceğiniz firmayı düzgün seçerek daha sonrasında mağdur olmamalısınız. Şehrin en güvenilen firmalarından olan Soylu nakliyat firmamız bir telefon kadar yakınınızdadır isterseniz hemen bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Ofis Nakliye Firması

En İyi Ofis Servis Taşıma Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

Firmamızın Ofis Nakli Sırasında Gerçekleştirdiği Hizmetler;

Kişisel Masa Üstü KolilemeMontaj ve DemontajDolap İçi Yerleştirme
Bilgisayar KolilemeOtopark Alanında TaşımaMasa Paketleme
Printer & Fotokopi Cihazı TaşımaÇelik Kasa TaşımaÇiçek Taşıma
Tıbbı Cihaz TaşımaRaf TaşımaKoli Taşıma
Banko TaşımaStor Perde Söküm ve TaşımaHassas Cihaz Taşıma

 

Ofis Nakliye işlemi sırasında hangi sigorta firmasıyla çalışmaktasınız?

Anadolu sigorta ile çalışmaktayız.

Avrupa Yakasında en çok yoğun ofis taşıma hizmeti hangi bölgededir?

Maslak,şişli,levent,mecidiyeköy,beşiktaş,sarıyer,yeşilköy,beylikdüzü

Ofis Taşımacılığı konusunda kaç yıldır hizmet vermektesiniz?

firmamız 1974 yılından beri sektörün içinde ofis taşıma hizmetlerine 2009 yılından beri sürdürmektedir.

Detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorum?

Tüm soru ve talepleriniz için bize ulaşın

Ofis taşıma hizmeti oldukça zorlu bir hizmettir. Özellikle taşınan evrakların karışmaması ve kaybolmaması gerekir. Nakliyat firmasının en fazla dikkat etmesi gereken husus budur. Ayrıca her eşya taşıma hizmetinde olduğu gibi eşyalara zarar gelmemesine de dikkat edilmelidir.

Öncelikle anlaştığımız ofise gelerek eşya tespiti yapmaktayız. Sonrasında hızlıca taşıma planı hazırlayıp çalışmalarımızı tamamlamaktayız. Taşıma günü de anlaşılan saatte gelip hızlı ve dikkatli bir şekilde ofis eşyalarını paketleyip taşımaktayız.

Yaklaşık olarak yarım asırlık hizmet hayatımızda binlerce müşterimize ofis taşıma hizmeti sunduk. Firmamız hizmet konusunda bölgenin en güvenilen nakliye firmalarından bir tanesidir. Bu yüzden gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bütün nakliye hizmetlerinde olduğu gibi ofis taşıma hizmetinde de eşyanın nereden nereye taşınacağı, ne kadar eşya olduğu, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağı ve hangi ekipmanlar kullanılacağı belirlenerek fiyatlandırma yapılmaktadır.

Bu karar tamamen size kalmış bir karardır. Firmamız haftanın yedi günü ofis taşıma hizmeti vermektedir. Bu yüzden taşıma gününü sizin ofisinizin konumundaki trafik durumuna göre belirlemeniz daha faydalı olacaktır.

Müşterilerimizin tercihine göre bu hizmet değişmektedir. İstenilirse siz hiç elinizi sürmeden bütün eşyaları paketleme ve taşıma hizmetini bizler sizlere sunmaktayız.

Eğer hizmeti Soylu nakliyat firmamızdan alıyorsanız eşyalarınıza bir zarar gelmesi durumunda bütün zararı firmamız karşılamaktadır.

Kesinlikle faydalıdır. Çünkü asansörlü nakliye araçları taşıma hizmetini hem daha güvenilir hem de daha hızlı sunmamızı sağlamaktadır.

İster yan ofise ister ülkemizin en uzak noktasına taşınmak isteyin firmamız sizlere daima yardımcı olacaktır.

Bu gerçekleşmesi oldukça zor bir ihtimaldir. Çünkü eşyalara ekspertiz yapılmadan ve taşıma planı oluşturmadan hizmet alamazsınız. Bu yüzden hizmetten en az 2 gün öncede gününüzü rezervasyon yaptırmalısınız.

Ofis taşıma hizmetindeki personelimiz çoğunlukla bu hizmette çalışmaktadır. Personelimiz hizmetlerde bilgili ve tecrübeli olmasına özen göstermekte ve dikkat etmekteyiz.

Ofis taşıma hizmetinde en uygun fiyatlı firmalardan bir tanesi olan Soylu nakliyat firmamız belirli dönemlerde indirimli taşıma hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

Taşıma hizmetinden önce eşyalar tek tek kontrol edilip zarar olan yerler belirlenmektedir. Bu sayede taşıma sonrasında farklı zararlar tespit edilip firmamız tarafından zarar karşılanmaktadır.

Firmamız ofis taşıma hizmetinde bütün eşyalarınızı sigortalayarak taşımaktadır. Eğer hizmet alırken bazı eşyaların sigorta kapsamına girmediğini söyleyen bir firma var ise o firmadan taşıma hizmeti almayınız. Nakliyat firması sigortalama hizmetini bütün eşyalarınız üzerinden yapmalıdır.

Firmamızda yapılan sigortalı taşıma hizmetlerinde oluşabilecek bütün zararı karşılayacak şekilde sigortalama yapılmaktadır.

İstanbul ve ilçelerinin en popüler ofis taşıma firmalarından bir tanesiyiz. 46 yıllık hizmet hayatımızda binlerce hizmet sığdırmamız da bunun en belirgin göstergesidir.

İlk anlaşmada taşıma hizmetinin nasıl olacağı belirlendiği için belirlenen konuları firmamız özenle gerçekleştirmektedir. Sadece taşınacak eski yer ile yeni yerde eşyalar geldiği zaman bizi karşılayacak birinin hazır olması firmamız için yeterli olacaktır.

Marangoz ustalarımız sayesinde eşyalarınız sökülüp takılmasını kusursuz şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Nakliye aracımızı taşıyacağımız eşyaların durumuna göre ayarlamaktayız. Hangi aracımız daha uygunsa taşımak için onu kullanıyoruz.

İlk olarak paketleme malzemesinin seçimi önemlidir. En kaliteli malzemeyi seçmek gerekmektedir. Ofis taşıma hizmetinde evraklar paketlenirken numaralandırma yapmak ta olası bir karışıklığı da engelleyecektir.