İstanbul ve ilçelerinde haftanın yedi günü eşya taşıma hizmeti verebilen firma sayısı şehirde bulunan firma sayısının oldukça altındadır. Belirli firmalar sizlere bütün şehirde eşya taşıma hizmeti verebilir. Bu firmalardan bir tanesi olan Soylu nakliyat firması 200’ü aşkın personeli ve geniş araç filosu ile birlikte nakliye taleplerinize en kısa sürede cevap vermektedir. İstanbul’da en zorlu hizmetlerin başında gelen ofis taşımacılığı hizmetinde de rakiplerine fark atan Soylu nakliyat firmamız her türlü eşya taşıma hizmetini sizlere en güvenilir ve en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

Ofis Taşımacılığı
En İyi Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığında Olmazsa Olmaz Hizmetler

Ofis taşımacılığı oldukça zorlu bir hizmettir. Dışarıdan oldukça kolay gözükse de taşıdığınız evrakların ne kadar değerli olduğunu bilmiyorsanız bu taşıma hizmeti hüsranla sonuçlanabilir. Bu yüzden ofis taşımacılığı hizmeti alacağınız firmadan mutlaka sigortalı taşıma hizmeti de isteyin. Eğer bu hizmeti vermiyorsa o firmadan ofis taşımacılığı hizmeti almayın. Zorlu bir hizmet olan ofis taşıma hizmetinde sizlerin eşyalarına veya evraklarına zarar veren bir firma eğer bu zararı karşılamayacaksa o firmadan neden hizmet alasınız ki. Soylu nakliyat firması gibi firmalar sizlere daima kusursuz hizmet sunarlar ve taşıma sırasında her hangi bir sıkıntı olması durumunda sizleri mağdur etmeden oluşan sıkıntıyı ortadan kaldırmaktadır.

Ofis Eşyalarının Taşınma Süreci

Ofis taşıma hizmeti almak için firmamız ile anlaşma yapan müşterimizin ilk olarak gidip eşyalarını yerinde kontrol ediyoruz ve eşyaların durumuna göre bir taşıma planı oluşturuyoruz. Bu sayede taşıma günü geldiği zaman fazla zamana kaybetmeden hemen taşıma hizmetine başlayıp en kısa sürede yeni yerinize geçmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Kusursuz Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşıma Hizmetinde Lider Firma

44 yılı aşkın süredir nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız bu süre zarfında çok sayıda ofis taşıma hizmeti gerçekleştirmiştir. Çok sayıda firmanın tanıdığı ve hizmet aldığı Soylu nakliyat firması müşterilerine daima kaliteli ve kusursuz taşıma hizmetleri sunmuştur. Başarılı hizmetleri sayesinde günümüzün en çok tercih edilen ofis taşıma firmalarından bir tanesi olmayı başaran firmamızdan profesyonel hizmet almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı Hakkında

Firmamız bu hizmeti sıfır risk olarak size hizmet vermektedir ürünlerinizin veya eşyalarınızın başına hiçbir şey gelmeden özenle istediğiniz olan Ofis Taşımacılığını yerine getirmektedir. Ayrıca ekibimizin içinde bilişim uzmanı ve montaj için gerekli ustalar mevcut olmakla birlikte ofis taşımacılığını profesyonel olarak yapmaktadır.

yıllardır sürekli olarak çalıştığımız şirketleri görmek istermisiniz? Referanslarımızı Sayfasına Göz Atın.

Ofis Taşıma Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?;

Firmanın Taşıma EvraklarıProfesyonellik BelgesiVergi Levhası
Çalışan Personellerin SGKTaşıma Araçların RuhsatlarıŞöförlerin Yeterlilik Belgesi
Printer & Fotokopi Cihazı Taşıma BelgesiTaşıma Esnasındaki GörüntüleriÇiçek Taşıma 
Logolu Araçların olmasıKullandığı Kolilerin Sıfır OlmasıPaketleme Malzemelerinin Sıfır Olması
Ofis Taşıma İşlerinde Sigorta Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Evet, ofisinizi resmi sözleşmeli olarak taşıyoruz. Bütün nakliye işlemlerimiz sigorta garantili şekilde gerçekleştirilir.

Ofis Taşıma ücretsiz ekspertiz hizmeti var mı?

Evet var, Ofis taşıma ücretsiz ekspertiz hizmeti yerinde ve uzaktan Whatsapp aracılığı ile online gerçekleştirilebilir.

Şehirler arası ofis taşımacılığı hizmeti var mı?

Evet şehirlerarası ofis taşıma şirketi olarak Türkiye geneli 81 ilde hizmetinizdeyiz. Eşyalarınızı güvenle yeni ofisinize taşıyoruz.

Ofis taşımacılığında eşya paketleme hizmeti var mıdır?

Evet Ofis taşıma eşya paketleme hizmeti ile taşıma öncesi bütün eşyalarınızı özenle ambalajlıyor uz. Paketleyip taşımaya hazır hale getiriyoruz.