Şehiriçi ve İller Arası Parça Eşya Taşımacılığı

Bazı zamanlar insanlar sadece birkaç eşyasını bir yerden bir yere göndermek ister. Bunun için de otobüsle nakliye ya da kargoyu kullanabilir. Fakat bu işlemler oldukça pahalı ve bunun yanı sıra güvenli değildir. Tabi bu durum nakliyat firmaları bu sıkıntıyı avantaja çevirene kadar mevcuttu. Artık birçok nakliyat firması, parça eşya taşımacılığını geliştirerek, yeni bir sektör oluşturdu. Bu hizmetteki açığı fark eden birçok şirket, güvenilir ve kaliteli nakliyat sağlamaktadır. İstanbul’da parça eşya taşımacılığı hizmeti veren Soylu Nakliyat, bu konuda müşterilerini hep memnun etmektedir.

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI NEDİR? NASIL YAPILIR?

Parça eşya taşımacılığı, tamamen taşınmayı değil de bazı seçilen eşyaları bir noktadan bir noktaya göndermeyi hedefler. Örneğin az bir eşyası olan ya da ailesine, arkadaşlarına eşya göndermek isteyen kişiler bu hizmetten yararlanabilir. Eskiden az eşya olsa dahi bir araç kiralanacağı için ücretler de oldukça pahalı olurdu. Fakat günümüzde parça eşya taşımacılığı sayesinde gönderilen eşya kadar fiyat belirlenmektedir. Bu da müşterilerin bütçesine zarar vermez.

Bu hizmet de evden eve nakliyat mantığı ile işler. Öncelikle bir ekspertiz gönderilir ve eşyalar incelenerek taşınma planı ve ücret belirlenir. Daha sonra eşyalar büyük bir titizlikle paketlenir. Paketleme sırasında kaliteli ve ithal ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Bu sayede eşyaların araca yüklenirken ve yolda zarar görmesi engellenmiş olur. Daha sonra araç, diğer eşyaların nereye gideceğine göre belirlenen güzergah üzerinden dağıtıma çıkar. Bahsedilen noktaya gelindiğinde eşyalar alanında uzman çalışanlar tarafından araçtan indirilerek, eve ya da ofise bırakılır. Eğer montaj gerekiyorsa marangozlar tarafından montaj da yapılır. İşte Soylu Nakliyat tüm bu süreçte müşterisinin yanındadır ve sigortalama hizmeti ile tüm haklarını korur.

PARÇA EŞYA VE SİGORTALAMA

Soylu Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya taşımacılığı konusunda da müşterilerine sigortalama hizmeti sunmaktadır. Bu sigortalama hizmeti ile olası bir kaza durumunda eşyaların bedeli müşteriye geri ödenmektedir. Eğer sizler de güvenilir yollarla eşyalarınızı taşımak istiyorsanız, Soylu Nakliyat ile iletişime geçiniz.

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

[site_reviews rating=”5″ pagination=”true” assigned_to=”124″ id=”k37ahh79″]

Sizde Görüşlerinizi Buradan Belirtebilirsiniz

[site_reviews_form assign_to=”124″ id=”k37ahvfi”]