Güzeldir Sarıyer… Kimine göre ise İstanbul’un en güzel semtidir. Sarıyer denilince akla ilk önce dillere destan böreği gelir. Daha sonra ise muhallebisi,balığı, temiz havası, denizi, ormanı, köyleri, yalıları, tarihi dokusu, boğaza kıyısı ve Karadeniz’e doğru bakan ufku… Sarıyer evden eve nakliyat denilince ise akla 44 yıllık deneyimi ile hiçbir rakibinin hakkını yabana atamadığı Soylu Nakliyat gelir.

İstanbul’un nezih yüzü Sarıyer’de Avrupa standartlarında ekipmanlarımız, alanında yetişmiş uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile saygın müşterilerimizi her türlü pürüz ve amatörlükten uzak tutuyor, evleri Anadolu Sigorta desteği ile güvenle taşınırken onlara taşınma stresinden uzakta keyif kahvesi içebilmenin garantisini veriyoruz. Sarıyer’e kırmızı araçlarıyla çok yakışan, markalaşmış ve ödül almış firmamızın bölgedeki hedefleri arasında Google’da Sarıyer evden eve nakliyat şeklinde bir arama yapıldığında karşılaşılacak ilk nakliyat firması olarak kalmak var. Bunu da mevcut yüksek müşteri memnuniyetini sürdürerek ve evden eve nakliyat konusundaki yeni uygulamaları takip edip çağı yakalayarak hatta bu çağa yön vererek gerçekleştirebileceğimizin oldukça farkındayız.

Sarıyer evden eve nakliye konusunda daha fazla bilgi almak, size ve ihtiyaçlarınıza özel hizmetlerin hatasız tespit edilmesi için ücretsiz expertiz hizmetimizden faydalanmak ve yaşam alanınıza yönelik hassasiyetinizi belirtmek için 444 37 43 telefon numaramızı tuşlayarak 7/24 kesintisiz şekilde bizimle irtibata geçebilir ve hizmet talebi oluşturabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

[]
1 Step 1
İsim
Soyisim
Nereden
Telefon
Nereye
Mesajınız
0 /
Previous
Next

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

En İyi Ofis Taşıma Şirketi Memnun Kaldık

5,0 rating
2 Aralık 2019

Tavsiye ederim kaliteli nakliyat şirketi fiyatları diğer firmalar gibi uçuk değil ayrıca verilen hizmetin kalitesine göre uygun bile sayılabilir.

Yıldırım Sarıkaya

genel merkez taşınması

5,0 rating
14 Kasım 2019

çok süper

4449149

Sizde Görüşlerinizi Buradan Belirtebilirsiniz

Menü