İstanbul Üniversite Taşımacılığı Firması

Üniversite taşımacılığı hizmetlerinde firmamız kitaplarınız olsun, mobilyalarınız olsun her türlü üniversite malzemelerini profesyonelce gerçekleştirmektedir. Firmamızın her açıdan sistemli taşımacılığı benimseyen Soylu Nakliyat ile sizde artık tanışın. İster evinizi isterseniz de ofisinizi büyük bir profesyonellikle taşıyabilirsiniz. Soylu nakliyat firması olarak sizlere üniversite taşımcılığı hizmetinde haftanın yedi günü profesyonel taşıma hizmeti veriyoruz.

Kütüphane veya arşiv gibi mekânlarda bulunan taşınacak malzemelerin sıralanması konusunda eski düzeninin aynısını kurarak çalışmalarını yürütmekte olan firmamız Soylu Nakliyat, taşınmadan dolayı müşterilerinin karşılarına çıkabilecek olumsuzlukları elemine etmektedir. Bu manada üniversite taşımacılığı konusunda firmamızın hizmetlerinden yararlanan kurumlar, taşındıkları gün akabinde faaliyete hazır duruma gelmekte olup, üniversitelerde verilmekte olan eğitimlerde aksaklık önlenmektedir.

Üniversite Taşıma Hizmetinde Güvenilir Firma

Üniversite taşıma hizmetinde hizmet veren nakliye firmaları iyi bilirler ki oldukça uzun ve zorlu bir hizmettir. Günlerce süren hizmeti sizlere sunabilen firmalardan bir tanesi olan Soylu nakliyat firması sektörün en tecrübeli firmalarından bir tanesidir. Uzman personelimiz ile birlikte sizlere vermiş olduğumuz üniversite taşıma hizmetinde yaptığımız başarılı hizmetler sektörde adımızın daha popüler olmasını sağlamıştır. İstanbul ilinde üniversite taşıma hizmetinde her zaman güvenebileceğiniz firmamız haftanın yedi günü sizlere hizmet vermektedir.

Üniversite Taşıma Hizmetinde Asansörlü Nakliye Hizmeti

Asansörlü nakliye hizmeti her hizmette olduğu gibi üniversite taşıma hizmetinde de oldukça etkili ve sık kullanılan bir hizmettir. Sektörün en tecrübeli firmalarından bir tanesi olan Soylu nakliyat firması son sistem asansörlü nakliye araçları ile sizlere tamamen profesyonel taşıma hizmetleri sunmaktadır. Hizmetin ilk başından son anına kadar disiplinden asla ödün vermeden hizmetlerini sürdüren firmamız daima güvenilir firmalardan bir tanesi olmuştur.

En Çok Tercih Edilen Nakliye Firması

Nakliye sektöründe uzun süredir aktif olarak faaliyet gösteren Soylu nakliyat firması İstanbul ve ilçelerinin en çok tercih edilen firmalarından bir tanesidir. Her geçen gün hizmet kalitesini arttıran firmamız sizlere daima en iyi hizmeti verebilmek için haftanın yedi günü çalışmaktadır. Daha detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız bizimle iletişime geçebilir.

 

Üniversite Taşımacılığı Konusunda Ne Kadar Tecrübelisiniz?

2008 yılından bu yana taşıma işlemi yaptığımız bir kaç üniversite Mevcut.

Kütüphane Taşımacılığı Konusunda Destek veriyomusunuz?

evet tabiki, İTÜ kütüphane nakliyesi firmamız tarafından gerçekleştirildi.

Üniversite Nakliye Sırasında ne Tür Sigorta Yapılmakta?

anadolu sigorta firmasıyla özel anlaşmalı firmayız, bu konuda sizlere detaylı bilgi aktara biliriz müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Daha Önce Taşımasını Yaptığınız Üniversiteler Hangisidir?

İstanbul Teknik Üniversitesi | Yıldız Tekniz Üniversitesi | Koç Üniversitesi | İstinye Üniversitesi | Kars Kafkas Üniversitesi
ve daha çok sayamadığımız bir çok üniversite Mevcut.