Soylu nakliyat firması olarak faaliyet gösterdiğimiz İstanbul ve ilçelerinde her gün binlerce eşya taşıma hizmeti gerçekleşmektedir. Ülkemizin en büyük evden eve nakliyat pazarını oluşturan İstanbul’da firma sayısı da sürekli olarak artmaktadır. Bölgedeki potansiyeli fark eden birçok girişimci eşya taşıma firması açarak bölgede hizmet vermeye çalışmaktadır. Evden eve nakliyat sektöründe nakliye aracı olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Fakat yeni firma açanların çoğu araç konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Bunun en temel nedeni de nakliye araçlarının pahalı olmasıdır. Ciddi bir sermaye gerektirdiği için girişimcilerin gözünü korkutan bir sektör olsa da evden eve nakliyat sektöründe çareler asla tükenmez.

Nakliye Araç Taşıma Firmaları Kimdir?

Nakliye aracı kiralama hizmeti şehirde birçok taşıma firması tarafından sunulmaktadır. Bu hizmet sayesinde aracı olmayan firmalar, ya da aracı arıza yapan firmalar hemen araç kiralama hizmeti alarak müşterilerine sorunsuz hizmetler sunabilmektedir. Araç kiralama hizmeti sektörde oldukça popüler bir hizmettir.

Firmalar Araç Kiralama Hizmetini Neden Yapmaktadır?

Araç kiralama hizmeti almanın çeşitli nedenleri olabilmektedir. Bunların arasında en temel nedenlerden birisi yedek araç olmadığı içindir. Özellikle yeni kurulmuş nakliye firmaları tek araç ile hizmet verdikleri için, araçları bozulduğunda veya ekstra bir iş aldıklarında hemen araç kiralama hizmetini kullanmaktadır. Bazen kurumsal şirketler, fabrikalar bile nakliye aracı kiralamaktadır. Bu sayede tasarruf eden firmalar nakliye aracı kiralama hizmetinden oldukça memnun kalmaktadır. Firmamıza ait olan araçlar sigortalı oldukları için firmalar taşıma sırasında avantaj da sağlamaktadır. Olası bir kaza durumunda müşterilerinin mağdur olmasının önüne geçerek araç kiralama hizmeti almış olan firmanın güvenilirliğini de arttırmaktayız.

Sigortalı Nakliye Aracı Kiralama

Sigortalı nakliye aracı kiralama hizmeti sayesinde araç ile eşya taşıyanlar daha güvenli taşıma hizmeti verebilmektedir. Sigortalı taşımacılık şirketimizin vazgeçilmez bir politikasıdır. Bu yüzden araçlarımıza da özel olarak sigorta yaptırmaktayız.  Firmamız aracını kiralayarak hizmet veren firmalardan asla çekinmenize gerek yoktur. Çünkü aracımız sigortalı olduğu için eşyalara zarar gelmesi durumunda bütün zarar karşılanacaktır. Farklı boyutlardaki araçlarımızdan sizlere uygun olanı en uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.