İstanbul Sigortalı Taşımacılık Firması

Evden eve nakliyat ve diğer tüm nakliyat çeşitlerinde, müşterilerin aklına ilk gelen “Eşyalarıma zarar gelir mi” sorusu oluyor. Bu soruya ise adından söz ettiren ve kaliteli hizmet veren nakliyat firmaları kolaylıkla cevap verebiliyor: Sigortalı Taşımacılık. Soylu Nakliyat da İstanbul’da hizmet verdiği her müşterisine kaliteli çözüm önerileri sunmasının yanı sıra sigortalama hizmeti de sağlamaktadır. Bu çalışma ile müşterinin tüm hakları korunmakta, eşyaların zarar görmesi durumunda ise bedeli geri ödenmekte kimse mağdur olmamaktadır.

Rekabetin en üst düzeyde olduğu nakliyat firmaları, sigortalama hizmeti ile ön plana çıkmaya çalışmaktadır. Kalitesiyle adından sık sık söz ettiren Soylu Nakliyat da verdiği bu hizmet ile sektörde öncü konumdadır.

SİGORTALAMA HİZMETİ NASIL VERİLMEKTEDİR?

Nakliyat firmalarının yaptığı sigorta işlemleri üç kısma ayrılmaktadır. Bunları şu şekilde listelemek mümkün olacaktır:

-Tam ziyan: Eşyaların taşındığı araç ve içerisinde bulunan her şeyin tamamen zarar görmesi durumunda verilen güvencedir.

-Dar teminat: Taşınan yük ve eşyaları taşıyan aracın başına gelebilecek olumsuzluklar sonucunda zarar temin edilmektedir. Fakat bu teminatın içerisine hırsızlık, eksilme ve ıslanma gibi konular girmemektedir.

-Geniş Teminat: Taşınan yükün evden çıkarılma ve yeni eve getirilmesi arasında geçen süreç boyunca başına gelebilecek her türlü aksiliğin temin edilmesini kapsar. Bu yöntem genellikle tüm nakliyat firmaları tarafından kullanılmaktadır.

Sigortalı Nakliye Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sigortalama işlemi için öncelikle Soylu Nakliyat tarafından bir ekspertiz yollanır ve eşyaların listesi çıkarılarak değer biçilir. Biçilen bu değere göre bir poliçe hazırlanarak taraflara imzalatılır. Böylece sigorta süreci de başlamış olur. Taşınmanın tüm aşamalarında şayet eşyalara bir zarar gelirse bu firma tarafından müşteriye bedel olarak ödenir. Böylece müşterinin tüm hakları korunmuş olur ve mağdur konumuna asla getirilmez. Bireyler taşınmayı düşünüyorsa mutlaka sigortalama hizmeti yapan firmalarla çalışmalıdır. Aksi takdirde oluşabilecek kazaların neticesinde zarara uğranabilir ve bu durumun geri dönüşü de olmaz.

Eğer sizler de garantili, güvenilir, hızlı ve kaliteli bir nakliyat hizmeti istiyorsanız, sizlere sigortalı hizmet sağlayan Soylu Nakliyat ile çalışmalısınız. Daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

[site_reviews rating=”5″ pagination=”true” assigned_to=”44″ id=”k37atesn”]

Sizde Görüşlerinizi Buradan Belirtebilirsiniz

[site_reviews_form assign_to=”44″ id=”k37atrrw”]