İstanbul Bankamatik Taşımacılığı

Bankamatik Taşımacılık: Banka taşıma, için öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. Taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Soylu nakliyat’ın formen’i ile muhataptır. Bilgisayar ve buna benzer cihazlar Avrupa’dan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise liftli araçlar vasıtası ile taşınır.

Şirketimizin misyonu, Türkiye’nin en kaliteli ve en çok aranan müşteri odaklı taşıma ve depolama şirketi olmak ve tüm müşterilerimizin dünya çapındaki taşınma ve depolama ihtiyaçlarına yenilikçi, kişiye özel yaklaşımlarla ve toplam kalite anlayışıyla çözüm üretmektir

Her taşıma kendi taşımamızdır“ düşüncesi ile yoluna devam edecek olan SOYLU güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Bankamatik Taşıma Hizmetine En Güvenilen Firma

Bankacılık sektörünün hızlı bir şekilde büyümesi ile birlikte ortaya çıkan bankamatik taşıma hizmeti zorlu ve riskli bir hizmettir. Bankamatikler oldukça ağır ve hassas ürünler olduğu için bankamatik taşıma hizmeti de oldukça risklidir. İstanbul’un en önde gelen nakliye firmalarından bir tanesi olan Soylu nakliyat firması sizlere her zaman güvenilir hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmuştur. İstanbul bankamatik taşıma hizmetinde de neredeyse bütün bankalara hizmet vermiş olan firmamız uzman personeli ile sizlere kusursuz taşıma hizmeti vermektedir.

Banka Taşımacılığında İlk Tercihiniz

Eşya taşıma sektöründe son yıllarda hızla çoğalan hizmet dalları sayesinde neredeyse bütün sektörlere özel hizmet verilmektedir. Özellikle banka taşımacılığı hizmeti her firmanın sunabildiği bir hizmet değildir. Sizlere faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri profesyonel banka taşımacılığı hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Uzman personelimiz ve geniş araç filomuz ile birlikte sizlere her türlü taşıma hizmetinde en iyi hizmeti sunuyoruz. Firmamızla ilgili daha fazla bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

[site_reviews rating=”5″ pagination=”true” assigned_to=”574″ id=”k37a5e76″]

Sizde Görüşlerinizi Buradan Belirtebilirsiniz

[site_reviews_form assign_to=”574″ id=”k37a5pp1″]