Yat Ve Bot Taşımacılığı Firması

Tatil sezonlarının başlamasıyla ilgili olarak İstanbul çıkışlı bot veya yat taşımacılık hizmetlerimiz 03/03/2018 tarihi itibariyle başlamıştır . bot’unuzun profesyonel ve hasarsız bir şekilde yolculuk yapmak için hasarsız ve hatasız bir şekilde taşınması gereklidir ve bu konuda sizleri yalnız bırakmayacak olan Soylu Nakliyat 1974’lü yıllardan beri ev,ofis & sanat eseri taşımacılığı üzerine kurulan firmamız sizlere gereken bütün imkanları sağlayacaktır. Genellikle Botların İstanbul’dan İzmir* Bodrum* Marmaris* Alanya* Gibi turistik bölgelerine gittiğini ve %60’lık gibi bir oranla yoğunluk olduğunu belirtmek isteriz. Sizlerin’de yapması gereken en hızlı bir şekilde firmamızla İletişime Geçerek En iyi hizmetleri alabilirsiniz.

  • Araçlarımız sektörün gerektirdiği son teknoloji ve ekipmanlarla donatılmış olup, her açıdan verimli, çevreci, iyi bir organizasyon ve uydu vasıtasıyla 7/24 takip edilebilme özelliğine sahip olmakla beraber, hizmet kalitemiz her zaman en yüksek standartlardadır.

En Güvenilen Yat Ve Bot Taşıma Şirketi

Nakliyat sektöründe önemli bir hizmet olan yat ve bot taşıma hizmeti oldukça sık başvurulan bir hizmettir. Deniz üzerinden getirmek yerine nakliye aracı ile taşıma daha kolay ve güvenilir olduğu için yat ve bot sahibi vatandaşlarımız bu hizmeti sıklıklar tercih etmektedir. İstanbul’dan özellikle Ege ve Akdeniz bölgesine sıklıkla yapılan yat ve bot taşıma hizmetinde bölgenin en güvenilen firmalarından olan Soylu nakliyat firması sizlere sigortalı taşıma hizmeti sunarak eşyalarınızın güvenliğini firma güvencesine almaktadır. Böylelikle olacak bir kaza durumunda sizleri mağdur etmeden zararınızın tamamı firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Profesyonel Yat Ve Bot Nakliyesi

Yat ve bot nakliyesi sunan firma sayısı çok fazla değildir. Bunun sebebi yat ve bot nakliyesi hizmetinde kullanılan nakliye aracının her firmada bulunmamasıdır. Gerekli donanımlara sahip olan nakliye firmaları yat ve bot nakliyesi hizmetini sizlere tamamen kusursuz şekilde sunmaktadır. Bazı firmalar ise bu hizmeti sunabilmek için diğer firmalardan ekipman kiralamakta ve hizmet gerçekleştirmektedir. Yat ve bot nakliyesi hizmetinde sektörün en güvenilen firmalarından olan Soylu nakliyat firmasından haftanın yedi günü profesyonel hizmet almak için hemen iletişime geçin.

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

[site_reviews rating=”5″ pagination=”true” assigned_to=”633″ id=”k37ayqgu”]

Sizde Görüşlerinizi Buradan Belirtebilirsiniz

[site_reviews_form assign_to=”633″ id=”k37az1ez”]