Profesyonel Tarihi Eser Taşımacılığı Firması

SOYLU Nakliyat ve Lojistik Destek Merkezi yıllarca taşımacılık sektöründe adını yeterince duyurmuştur. Ancak birkaç yıldır kendini en çok tarihi eser taşımacılığında daha çok ispatlamıştır. Yıllardır edindiği tecrübe ile beraber kullandığı malzemeler tarihi eser taşımacılığında ne kadar başarılı olduğunun kanıtıdır. Türkiye’de kişisel eserler olduğu gibi kurumsal olan eserler de bulunmaktadır. Bazen kişilerin şirketimize yaptığı başvurular bazen kurumsal, özel ya da kamu tarafından korunan tarihi eserlerin korunması talep edilmektedir. İstanbul Nakliyat şirketi olarak bizler bu konuda oldukça donanımlı ekibimiz ile hareket etmekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile taşıdığımız değerli malzemeler özel malzemeler ile ayarlanır. Bütün malzemelerin paketlenmesi yeni adrese özenle götürülmesi şirketimizin denetiminde gerçekleştirilir.

 

sanat eserlerinin, özel ambalajlarda, özel paketleme malzemeleri ile uzman paketleme personeli tarafından paketlenerek, yurtiçi veya yurtdışında istenilen yere en güvenli biçimde ulaşmasını sağlar.

Tarihi Eser Taşıma Hizmetinde En Güvenilen Firma

Nakliyat sektöründe en zorlu ve en riskli taşıma hizmetlerinden bir tanesi olan tarihi eser taşıma hizmeti alacağınız firmayı dikkatle seçmeniz gerekmektedir. Özellikle sergi olduğu zaman baş vurulan tablo taşıma hizmetinde sergiye gelecek tablolar oldukça değerli tablolar olup en ufak bir hata çok büyük zararlar doğura bilmektedir. Bu yüzden güvenilir ve işinin en iyisi olan firmalardan tablo taşıma hizmeti almanız gerekmektedir. Soylu nakliyat firması olarak oldukça tecrübeli olan firmamız uzman personeli ile sizlere daima kusursuz ve güvenilir taşıma hizmeti sunmaktadır. Tablo taşıma hizmetinde haftanın yedi günü güvenle tercih edebileceğiniz firmamız daima kaliteli hizmet sunmaktadır.

Tarihi Eser Taşımacılığında Paketleme Hizmetleri

Tarihi eser taşımacılığında en önemli hizmetlerden bir tanesi de paketleme hizmetidir. Taşınacak eşyanın çok değerli olması onlara zarar gelmemesi için yeterli bir sebeptir. Soylu nakliyat firması olarak en kaliteli paketleme malzemesi ve sektörün en iyi paketleme ustaları ile sizlere bölgede tamamen kusursuz tarihi eser taşıma hizmeti sunmaktayız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak ve nakliye hizmeti talep etmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

[site_reviews rating=”5″ pagination=”true” assigned_to=”637″ id=”k37awmar”]

Sizde Görüşlerinizi Buradan Belirtebilirsiniz

[site_reviews_form assign_to=”637″ id=”k37awyxi”]