Nakliyat Firmaları Yasak Günlerinde Çalışıyor Mu?

Günümüzde yaşanan pandemi salgını yüzünden insanlık çok zor günlerden geçmektedir. Artık rahat bir şekilde dolaşma bile lüks bir hale gelmiştir. Ülkemizde uzun süredir dirensek de artık tam kapanma kaçınılmaz olmuştur. Bu yüzden bazı hizmetlere sınırlandırma gelmiştir. Devletimiz 17 gün tam kapanma kararı almış ve vatandaşlarımız zorunlu olmadıkça dışarı çıkamayacaktır. Bu yüzden evlerimizde kalarak süreci atlatmaya çalışacağız. Bu yasak günlerinde evlerini taşıması gereken vatandaşlarımız nasıl bir yol izleyecek? Bu konu en çok merak edilen konulardan bir tanesi olmaktadır. Evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren Soylu nakliyat firmamız yasak günlerinde de müşterilerine eşya taşıma hizmeti vermektedir. Bu sayede ev taşıma derdinizi çözüme ulaştırmaktayız. Devletimiz nakliye firmalarına çalışma izni verdiği için müşterilerimize bu yasak günlerinde de nakliye hizmeti veriyoruz. Böylelikle eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Nakliyat firmaları çalışıyor mu? diye soran müşterilerimize evet cevabını vermekteyiz. Böylelikle yasak günlerinde de eşyalarınızı taşıdığımızı bilmenizi isteriz.

Yasak Günlerinde Eşyaları Nasıl Taşıyoruz?

Yasak günlerinde evden eve nakliyat firmaları muaf tutularak hizmetlerine devam etmektedir. Böylelikle Taşınmak zorunda olan vatandaşlarımız mağdur olmamaktadır. Zorunlu sebeplerden dolayı taşınması gereken vatandaşlarımıza özel izinler alınarak eşya taşıma hizmeti verilmektedir. Bu yolda firmamızda elinden geleni yapmaktadır. Soylu Nakliyat yasak günlerinde daha hızlı ve daha güvenilir taşıma hizmetleri gerçekleştiriyor. Özellikle araç trafiğinin olmaması taşıma hizmetini oldukça hızlandırmaktadır. Yasak günlerinde nasıl taşınacağım diye dert etmeyiniz. Gerekli her şeyi Soylu nakliyat olarak hazırlayıp sizleri yeni evinize taşımaktayız. Böylelikle sizlerde dert etmeden taşınmış oluyorsunuz. Soylu nakliyat İstanbul’un en önde gelen nakliye firması olarak tamamen güvenilir hizmetler sunuyor.

Yasak Günlerinde Asansörlü Taşımacılık

Yasak günlerinde asansörlü taşımacılık hizmeti de sunmaktayız. Nakliye firmalarına verilen izinler doğrultusunda firmamız hareket etmektedir. Bu yüzden izinler ile birlikte taşıma hizmetleri veriyoruz. Devletimizin izin vermediği hiçbir hizmeti müşterilerimize sunmuyoruz. Bu yüzden Asansörlü taşımacılık hizmeti izin dahilinde olan ve sunulan bir hizmettir. Bu sayede firmamızda bu hizmeti kullanmaktadır. Eşyalarınızın daha güvenilir şekilde taşınması için asansörlü taşıma hizmeti gereklidir. Bu yüzden firmamız neredeyse bütün hizmetlerinde asansörlü taşıma araçlarını kullanmaktadır.

Neden Soylu Nakliyat?

1974 yılından beri evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmayız. Bugüne kadar 60 binden fazla başarılı eşya taşıma hizmeti gerçekleştirdik. Bu sayede bölgede lider firmalardan bir tanesi olmayı başardık. Günümüzde her gün onlarca taşıma hizmeti gerçekleştiriyoruz. Bu sayede firmamıza her zaman güvenebilirsiniz. Böylelikle eşyalarınız daima güvenle taşınacaktır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Şehirlerarası nakliyat hizmetini sokağa çıkma yasağında da izin belgesi ile sunuyoruz.

Nakliye firmaları sokağa çıkma yasağında muaf tutulmuştur. Ev taşıma hizmeti sunmaktayız.

Şehirlerarası taşınma iznini e-devlet uygulamasından alabilirsiniz.