Zarar Vermeden Antika Eşya Taşımacılığı

Zamanın ruhuna yenik düşmeyen; aksine yıllandıkça kıymetlenen, tozlanacağına parlayan, ömrü kim bilir kaç insan ömrünün toplamına denk olan antika eşyalar için taşımacılık hizmeti vermek amiyane tabirle her yiğidin harcı değildir. Çünkü; antika eşya taşıma’nın personelimizden experimize kadar her bir çalışanımızın omuzlarına yüklediği sorumluluk diğer her eşyanın sorumluluğundan çok daha fazladır. Bu nedenle, biz biliyoruz ki çoğu nakliyat ve lojistik firması bu alana yönelmeyi tercih etmemektedir. Soylu Nakliyat ise Antika eşya taşıma konusunda tam teçhizatlı ve bilinçli bir ekiple  yüksek teknolojili hassas ekipmanlar ve en ayrıntılı paketleme servisi sunarak olağanüstü kısa bir süreçte antika eşya taşıma alanında adından söz ettirebilmiş nadir firmaların arasına girmiştir. Aldığı ödülle tescillenen şirket başarısı pek çok kurumun ve şahsın dikkatini çekmiş ve antika eşya taşıma hususunda Soylu Nakliyat ile masaya oturmaya karar vermesine yol açmıştır.

Sigortalı Antika Eşya Taşımacılığı

Sıkı denetimler eşliğinde gerçekleştirilen antika eşya taşıma prosedürümüz bugüne kadar %0 hata ve hasar oranı ile nihayete ermiş ve yakalanan yüksek müşteri memnuniyeti garanti altına alınmıştır. Tamamı antika eşya taşıma amacıyla tasarlanmış özel ambalajlarımız, kutularımız, diğer paketleme ekipmanlarımız ve bu konuda gerekli yüksek bilince ve uzmanlığa sahip paketleme ve taşıma personellerimiz ile sizleri hazır bekliyoruz. Kendisi de bir aile şirketi olan Soylu Nakliyat, kıymetli ata yadigarlarına gereken önemi fazlasıyla vermeyi her koşulda garanti etmektedir.

 

Kurumsal Antika Eşya Taşıma Şirketi SOYLU Nakliyat Sizlere 1974’den beri hizmet sağlamaktadır https://www.soylunakliyat.com/antika-esya-tasimaciligi/adresinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Antika Eşyalarınızı Paketleme

Mobilya: Bağcıklı mobilyalar nispeten basitse ambalajlansa da, tek uyarı şu ki; modern parçalar kadar kolay ayrılmamaktadır. Kalın kabarcık sargısı veya polistirenle, özellikle köşelerin korunduğundan emin olun.

Diğer Antika Eşyalar: Olabildiğince ayrı ve sıkı bir şekilde paketlenmelidir, bu sayede nakliye sırasında o kadar az hasar görür. Cam eşya veya diğer hassas nesneleri tutarken, yüzeyin işaretlenmesini önlemek için eldiven giymeniz iyi bir fikir olabilir.

Herşeyden önce, herhangi bir eski yada antika eşyayı bir yerden bir yere taşınmasını sağlarken dikkat etmeniz gerektiğini vurgulamanız gerekir. Dedelerinizin saati, bir minibüsün arkasına takılıp kalan kadar eski haline gelemedi!

[fc id=’1′ align=’center’][/fc]