Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Firması

Çekmeköy evden eve nakliyat sektöründe lider olan firmamız müşteri memnuniyeti ve güvenine aşırı derecede önem vermektedir bu yüzdendir ki temel prensip olarak öncülümüz müşteri memnuniyetidir. Evden eve nakliyat çoğu firma tarafından yapılan Bir sektördür. Böyle Bir sektörün getirileri olduğu gibi yanlış yapılan nakliyat işlemi sonucunda Götürüleri de çok olmaktadır . Böyle bir durumda mağdur olmamanız için devreye köklü firmamız girmektedir . 1974′ten beri Çekmeköy evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan firmamız marka isim olmuş taşıma işlemini yaptığımız binlerce müşterimizin mağdur olmaması için KOÇ ALLİANCE güvencesi altında sigortaları yapılmış ve taşıma işlemlerine öyle devam edilmiştir. Siz müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak olan 2+1 – 3+1 – 4+1 olmak üzere toplamda 7 aracımızla hizmet vermekteyiz. Tarafınızdan bize nakliye isteminde bulunulmasından hemen sonra söz konusu mekana Ekspertiz personeli gönderilir. Personelimiz gerekli incelemeyi yapıp,kullanılacak malzeme miktarını,hangi aracınızın size uygun olacağını,kaç adet personel gerektiğini ve sigorta bedeli gibi verileri hazırlar ve bu ekspertiz hizmeti tamamen ücretsiz yapılmaktadır.

Firmamız’ın Referanslarına bakarak ne kadar kaliteli bir firma oldugumuzu görebilirsiniz.

“ Türkiyenin en seçkin ve Bilindik simaları firmamızı tercih etmiştir 

Firmamızın personeli bilinçli çalışma prensibinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır. Eşyalar sizin istediğiniz şekilde yeni evinize yerleştirilir. Kolilenen ufak tefek ve kırılacak eşyalarınız; sizin kullanım kolaylığınıza ve zevkinize göre yerleştireceğiniz eşyalar olduğundan, koli içindekiler boşaltılmaz koli şeklinde evinize bırakılır. Bu işlem yerleşmenin sizin açınızdan işkenceye dönüşmemesi için gereklidir. Ayrıca yerleştirme ile ilgili bir talebiniz olursa bu işlem ekstra olarak tarafımızdan yapılır. Beyaz eşyalar nakliye vidaları çıkartılıp, tesisatı hazırsa bağlantısı yapılır. Böylece evden eve taşınma süreci bitmiş olur. Firmamız sizlere daima iyi hizmeti verebilmek adına tüm araç filosunu yeni ve ev eşya taşımacılığına uygun olarak dizayn etmiştir. Tüm araçlarımız 5+1 evi rahatlıkla taşıma müsaitdir. Araçlar çelik kasa sayesinde eşyanın alındığı yerden gideceği yere kadar hiç bir şekilde zarar görmeden transferi yapılmaktadır

Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, kraft kağıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır. İhtiyaçlarınızın karşılanması için öncelikle depolanacak olan eşyalarınızı expertis elemanlarımız görüp, ölçüp, mk. belirtmektedir ona göre fiyatlandırması yapılmaktadır. Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Kraft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafıza edilir. Bu sayede eşyalarınız sizlere tahsis edilmiş kişiye özel depolama Odalarımız muhafaza edilmektedir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

[fc id=’2′ align=’left’][/fc]