Günlerden #evtasimamacerasi 🙂

Ev Taşıma Macerası Nasıl Gerçekleşir?

Günümüzde ülkemizin en büyük sektörlerinden bir tanesi olan ev taşıma sektörü sürekli büyüyen bir sektördür. Ülkemizde milyonlarca insana ekmek kapısı olan sektör her şehirde ayrı bir hizmet bölgesi oluşturmaktadır. Kısacası hangi şehirde ikamet ediyorsanız o şehre hizmet eden nakliyat firmaları ile çalışırsınız. Ev taşıma hizmeti oldukça dikkatli ve titiz şekilde yapılması gereken bir hizmettir. Sizlere ev taşıma macerası nasıl gerçekleşir dilimizin döndüğü kadar anlatmaya çalışalım isterseniz.

Ev taşıma macerası öncelikle evini taşıyacak olan müşteri ile başlamaktadır. Firmamıza ulaşan müşterimiz nakliye fiyatı vermeden önce personelimiz gelip eşyaları incelemektedir. Eşya durumunuza göre sizlere hesaplanıp fiyat sunulmaktadır. Eğer siz sunduğumuz fiyatı kabul ederseniz evinizin taşınması gerektiği gün firmamız hazır olarak sözleştiğimiz saatte evinize gelmektedir.

Ev Taşımada Eşya Paketleme Hizmetinin Önemi

Hızlı bir şekilde paketleme hizmetine başlayan firmamız özenle eşya paketlemekte ve eşyalarınızda herhangi bir zarar görmüş yer var ise tek tek tespit etmektedir. Bazı müşterilerimiz bu tespiti neden yaptığımızı sormaktadır. Bu tespiti yapmamızın iki nedeni vardır. Birincisi bu zararların bizim tarafımızdan olmadığını size göstermek diğer nedeni de bunlardan başka zarar olursa bu zararı karşılayacağımız için sizlere bu bilgileri vermekteyiz. Eşya paketleme hizmeti nakliye aracına eşyalar yerleşene kadar devam etmektedir. Çünkü eşyalar bir taraftan paketlenip diğer taraftan taşınmaktadır.

Hızlı bir şekilde nakliye aracına getirilen eşyalar araçta bulunan personelimiz tarafından dikkatlice araca yerleştirilmektedir. Araç hareket halinde iken eşyalar sallanmasın ve devrilmesin diye özenle araca yerleştirilen eşyalardan sonra hareket etmek için hazır bir hale gelmekteyiz.

Yeni Eve Gelen Eşyalar

Taşıma işlemi bittikten sonra nakliye aracına binen personelimiz hızlı bir şekilde yeni evinize doğru hareket etmektedir. Yeni evinize geldiğimiz anda hiç zaman kaybetmeden eşya taşıma hizmetine başlayan firmamız özenle eşyaları yeni evinize çıkarmaktadır. Yeni evinize gelen eşyaların monte olması gereken mesela yatak odası, koltuk gibi kaba eşyaları yine uzman personelimiz hemen açarak monte etmeye başlamaktadır. Ayrıca eve gelen eşyaları bir yandan açarak herhangi bir zarar var mı diye tekrardan kontrol etmekteyiz. Firmamız ilk andan son ana kadar titizlikle çalışıp sizlere kusursuz hizmet sunmaktadır. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.