Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Her hangi bir hizmet almak istediğimizde, ya da bir şeye ihtiyacımız olduğunda aklımıza , bu hizmeti daha önce birileri almış mı, memnun kalmış mı gibi sorular gelir. Örneğin bir cep telefonu almak istediğimizde ilk olarak Çevremiz’ deki insanlara sorarız. 

Evden Eve Nakliyat Tavsiye İçin Bu detaylara dikkat edilerek eşyalarınızın ne kadar sürede taşınabileceğine karar verilir.  Yoğun eşyalarda taşınma seçeneklerimiz 4 güne kadar uzatılabilmektedir. Örneğin bir daire ile villanın veya yalının taşınması çok daha farklı metotlarla yapılır. Sonuç olarak Experimizin çıkaracağı rapora göre araç ve ekip sayımız belli olduktan sonra fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sizde Soylu Nakliyat ile profesyonel evden eve taşımacılık hizmetleri almak isterseniz tek yapmanız gereken Soylu Nakliyat yetkilileri ile iletişime geçerek evinizi gönül rahatlığı ile Taşıttırmanız. Yılların ve kalitenin tek adresi olan firmayız.

ACIBADEM Bölgesinden Başladık. Tüm Semtlere Yayıldık.

1974 Yılından bu yana İstanbul’un tüm semtlerinde taşımacılık ağını Sürdürmektedir Beylikdüzü bölgesinden Etiler bölgesine oradan Acıbadem bölgesine hatta Tuzla bölgesine kadar her alanda ev taşımacılığı hizmetini sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

[]
1 Step 1

NAKLİYAT TALEP FORMU

Bu formu doldurarak bizden hemen FİYAT TEKLİFİ alabilrsiniz

Kişisel Bilgileriniz

Adınıztrue
Soyadınıztrue
Telefon Numaranıztrue

Hangi tarihlerde hizmet almak istersiniz?

Bu tarih ileof appointment
Bu tarih arasındaof appointment

Eşyanın alınacağı yer ve bilgileri

Eşyanın Alınacağı İltrue
Eşyanın Alınacağı İlçetrue
Diğer detaylar ve Eşyanın Alınacağı Tam Adresi buarada belirtebilirsiniztrue
0 /

Eşyanın gideceği yer ve bilgileri

Eşyanın Gideceği İltrue
Eşyanın Gideceği İlçetrue
Diğer detaylar ve Eşyanın Gideceği Tam Adres Bilgileritrue
0 /

Net bir fiyat almak için evinizin ve eşyaların detaylı resimlerini yollayabilirsiniz

Fileupload
Yükle
Previous
Next

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+