Türkiye’nin her yerinde profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan Soylu Nakliyat firması, geçmişten bu yana aynı kalitede ki hizmetlerini Göktürk ve Kemerburgaz bölgelerinde de vermektedir. Uzman kadrosu ile geliştiren hizmet yapısı ile ev taşımacılığı hizmetlerinizi en ince ayrıntısına kadar paketleyerek yeni adresinize götürüp kurup yerleştirmektedir.

Sigortalı Nakliyat

Göktürk Evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında birçok firmanın ne yazık ki müşterilerini koruma altına almadığını görüyoruz. Bu üzücü bir durum ve eşyaların başına bir şey geldiği takdirde farklı sorunlar da meydana gelebiliyor. Soylu nakliyat, geleceği görebilen ve müşteri memnuniyetini %100’e ulaştırmak adına hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Sigortalı nakliyat ayrıcalığı ile birlikte eşyalarınızın tamamını sigortalıyor ve başlarına gelecek herhangi bir sorunda bu sayede sizleri de koruma altına almış oluyorlar. Sektöre yön veren detaylardan bir tanesidir ve bu detay, çok sayıda insanı da bu firmaya yönlendiriyor. Dilediğiniz an sizler de iletişime geçerek yetkili personel ile görüşebilir ve varsa sorularınızı da iletebilirsiniz.

Sizde GÖKTÜRK bölgesinde yaşıyorsanız ve zamanı geldiğinde Göktürk bölgesindeki evinizi başka bir yere taşıttırmak isterseniz tek yapmanız gereken komşunuzu aramaktır. Soylu Nakliyat, sizlere her türlü imkanı en iyi şekilde sunarak sizlere başarılı organizasyonlarda önemli destekler çıkmaktadır. Detaylı bilgi almak için  adresinden firmamız ile https://www.soylunakliyat.com iletişime geçebilirsiniz.

Göktürk Evden eve nakliyat hizmeti dışarıdan bakıldığı zaman kolay gibi gelebilir, amma Velakin zor bir hizmet türüdür. Taşınma öncesinde müşterimiz firmamızı 2-3 iş günü içerisinde arayıp, randevu aldıktan sonra ücretsiz eksperimiz evinize gelir. Ev içerisinde tüm eşyalar tek tek not edilir ve envanteri çıkarılır. Eşyalarınızın türü ve miktarına bağlı olarak kullanılacak ekipmanların belirlenmesi, kaç personel hizmet vereceği, hangi ambalaj malzemeleri kullanılacağı, bina kat pozisyonu gibi hususlar değerlendirilir ve gerekli koşullar tamamlandıktan sonra sözleşme ve Goktürk nakliye sigortası yapılarak müşterimizle anlaşma yapılır.

[fc id=’1′ align=’center’][/fc]