Hafta Sonu Yasaklarında Ev Taşıma Hizmeti Yapılabiliyor Mu?

Günümüzde yaşanan küresel salgından dolayı günlerimiz yasaklar ile geçmektedir. Dünya genelinde yaygın olan bu virüs yüzünden ilan edilen Pandemi ile birlikte diğer ülkelerde olduğu gibi bizim ülkemizde de birçok kısıtlama yürürlüğe girmiştir. Bu kısıtlamalardan birisi olan hafta sonu dışarı çıkma yasağı salgının yayılma hızını azaltmıştır. Her ne kadar salgın olsa da ekonomi ve yaşam savaşı yüzünden insanların çalışması gerekmektedir. Özellikle bazı durumlarda ev değiştirme ihtiyacı çok fazla olmaktadır. Peki bu yasaklarda eşya taşıma hizmeti alabilir miyiz? Diye çok fazla soru almaktayız.

Bu duruma açıklık getirmek gerekirse hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamalarında kaymakamlıklardan alınacak izin belgeleri ile eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz. Sokağa çıkma yasaklarında alacağınız eşya taşıma hizmetleri daha hızlı ve daha güvenilir olacaktır. İstediğiniz takdirde hafta sonu ev taşıma hizmeti alabilmeniz için belediye ve kaymakamlıklardan sizler için bilgi alabilir ve nasıl taşınabileceğinizi belirleyebiliriz.

Yasaklarda Güvenilir Eşya Taşımacılığı

Eşya taşıma hizmetinde sizlere her zaman yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. 2020 yılında zor bir dönemden geçen insanlık 2021 yılında da aynı zorluklar ile savaşmaktadır. Salgın bir hastalık yüzünden çıkarılan sokağa çıkma yasağı eşya taşıma sektöründe de gerilemeye yol açmıştır. Hafta sonu yasaklarında asansörlü nakliye araçlarımız ile alınacak izinler doğrultusunda profesyonel eşya taşıma hizmetleri sunabilmekteyiz.

Siz Ne Zaman İsterseniz Eşyanızı O Zaman Taşıyoruz

Güvenilir ve kaliteli eşya taşıma hizmetinin aranan adreslerinden olan Soylu nakliyat firmamız sizlere haftanın yedi günü yardımcı olmaya çalışmaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde de bu zor günlerde firmamız özel izinler ile eşyalarınızı taşımaktadır. Hafta sonu yasaklarında da hizmetlini sürdüren Soylu nakliyat gerekli yasaklara ve düzenlemelere uyarak taşıma hizmeti yapmaktadır. Örnek verecek olursak eşya paketleme hizmetlerimizde tek kullanımlık malzemeler kullanmaktayız. Bu sayede sadece sizin eşyalarınızı paketleyip malzemeleri çöpe atmaktayız. Firma personelimiz düzenli olarak kovid testi yaptırmaktadır. Firmamız her zaman en güvenilir şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır.

Sokağa Çıkma Yasağında Evden Eve Nakliye

Sokağa çıkma yasağı olan günlerde sizlere evden eve nakliye hizmetleri vermekteyiz. Bu yasak günlerinde belediyeler ve kaymakamlıklardan alınan izin belgeleri ile evden eve nakliye hizmeti alabilmektesiniz. Ülkece geçtiğimiz bu zor günlerde sizlere sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde bile profesyonel eşya taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunmaya çalışmaktayız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Nakliyat Talep Formu

Aşağıdaki formu doldurarark taşıma talebinizi iletebilirsiniz.

Sayfa 1 / 5

İletişim Bilgileriniz

Taşıma Türü Seçimi

Lütfen taşıma ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen taşıma ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen taşıma ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen taşıma ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Taşıma işlemi için size uygun zamanı belirtin lütfen

Taşıma Adres Bilgileri

Nereden?
Nereye?