İstanbul Eşya Depolama Firması

Uzun yıllardır yurt dışında var olan eşya depolama sektörü son yıllarda ülkemize girmiş ve oldukça hızlı şekilde büyümüştür. Her geçen gün yaygınlaşan eşya depolama sektörünün ülkemizde ki en önemli bölgelerinden bir tanesi de İstanbul bölgesidir. İstanbul eşya depolama hizmetinde oldukça fazla firma faaliyet göstermektedir. Fazlalık eşyaların boşu boşuna yer kaplaması ve insanların daralan evlerde rahat oturamaması eşya depolama sektörünün ülkemizde bir anda patlamasına sebep olmuştur. Soylu nakliyat firması olarak hizmet verdiğimiz eşya depolama sektöründe bölgenin en önde gelen firmalarından bir tanesiyiz.

En Uygun Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama hizmetinin hızla yükselmesi son dönemlerde ortaya çok sayıda depolama firmasının çıkmasına neden olmuştur. Firma sayısı çoğalması vatandaşların yararına sonuçlar doğurmuştur. Depo fiyatları en uygun seviyelere inmiş ve vatandaşların daha kolay kiralamasına yardımcı olmuştur. İstanbul ili ve ilçelerinde eşya depolama sektörünün en uygun fiyatlı firmalarından bir tanesi olan Soylu nakliyat firması kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Eşya Depolama hizmeti evlerinde fala olan eşyaları belirli bir ücret karşılığında saklayabileceğiniz korunaklı depolardır. Evinizde veya iş yerinizde fazlalık eşyalarınız dan kurtulup yer açmanı gerekiyor ama eşyalarınızda çöp değilse sizlere önerebileceğimiz en önemli hizmet eşya depolama hizmetidir. Uygun fiyatlar ile sizlere sunduğumuz eşya depolama hizmeti ile eşyalarınız istediğiniz süre kadar depolarımızda güvenle durmaktadır.

Profesyonel Eşya Paketleme Firması

Taşımacılık ve depolama sektörlerinin en önemli hizmeti hiç şüphesiz eşya paketleme hizmetidir. Eşya paketleme hizmeti basit bir iş gibi görünse de oldukça zor bir hizmettir. Profesyonel şekilde paketlenmeyen eşyalar taşıma sırasında zarar görebilir, depolarda ise kesinlikle zarar görecektir. Soylu nakliyat firması eşya paketleme hizmetine oldukça fazla önem vermektedir. Eşyalarınızı en kaliteli paketleme malzemesi kullanarak paketlemek tedir. Bu sayede eşyalarınız daima güvende olacaktır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soru: Eşya depolama hizmetinin bize ne artısı var?

Cevap: Eşya depolama hizmetinin sizlere en büyük artısı eşyalarınız evinizden çıktığı zaman size kalcak olan kullanım alanınız olacaktır.

Eşya depolama hizmeti fazlalık eşyalarını depolamak isteyen vatandaş veya şirketlerin uygun fiyatlar ile firmalardan aldığı depolama hizmetidir. Son yıllarda oldukça popüler bir hizmet haline gelmiştir.

Eşya depolama hizmetinde iki türlü depolama vardır. Bunlarda biri depo kiralamak, Diğeri ise hacim kiralamaktır.

Depo kiralama ve hacim kiralama arasında bir tek fark vardır. Depo kiralama hizmetinde kiraladığınız depoyu sadece siz kullanırsınız. Hacim kiralama hizmetinde ise bir çok müşterinin eşyası aynı alanda muhafaza edilir ve sadece eşyalarınızın bulunduğu yeri kullanabilirsiniz.

Eşya depolama hizmeti veren firmaların depolarını düzenli olarak temizletip ilaçlatması gerekir. Aksi takdirde eşyalara kolaylıkla zarar gelebilir. Bu yüzden firma tercihinde bu durumu dikkate almalı ve ona göre tercih yapmalısınız.

Hacim kiralama hizmetinde hacim başı ücretlendirme olduğu için hesaplama ona göre yapılmaktadır. Bu firmalar arasında farklılık gösterebilmektedir. Depo kiralama hizmetinde de depoların büyüklüğüne göre fiyat belirlenmektedir. Yine depo kiralama hizmetindeki fiyatlar da firmalar arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Kendi aracı olan müşterilerimiz araçları ile eşyalarını depolara getirmektedir. Fakat aracı olmayan müşterilerimize de firma olarak eşya taşıma hizmetini bizzat kendimiz sağlamaktayız.

İstenildiği takdirde uzman personelimiz eşyalarınızı paketleyip kolilemektedir.

Depolarımız kamera sistemi ile haftanın yedi günü kayıt altındadır. Ayrıca 24 saat nöbet tutan görevli arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bu sayede eşyalar daima depolarımızda güvende olacaktır.

Depolama hizmetiniz siz feshedene kadar devam etmektedir. Firmamız tarafından sadece sözleşmede yazan şartlara uyulmadığı zaman yaptırım uygulanmaktadır. Eğer sözleşme şartlarına uyulursa dilediğiniz kadar depolarımızı kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar eşya getirebilir veya depodan eşya alabilirsiniz. Yalnız eğer hacim kiralama hizmeti alıyorsanız kiraladığınız alanda artma veya azalma olduğu için fiyatlandırma yeniden yapılacaktır.

Özellikle son yıllarda nüfusun hızla artmasından kaynaklı inşa edilen binalarda vatandaşlara depolama alanı bırakmadıkları için fazlalık eşyalar evlerde kullanım alanlarını daraltmaktadır. Eşya depolama hizmeti sayesinde bu sorundan kurtularak daha ferah bir evde yaşayarak yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Depo kiralama hizmeti aldığınızda sözleşme boyunca kiraladığınız depo yalnızca size ait olacaktır. Anahtarı sizde bulunan depoyu başkasının kullanması söz konusu değildir.

Depolama alanımız haftanın yedi günü açıktır. Bu yüzden deponuzu dilediğiniz gün gelip kontrol edebilir. İçeride düzenleme yapabilir ve yeni eşyalar getirebilirsiniz.

Üst üste üç ay kira bedelini ödemediniz zaman sözleşmeniz gereği kira feshi olacaktır. Ayrıca kanuna aykırı yapılan depolamalarda da sözleşme iptali gerçekleşmektedir. Diğer kurallarda sözleşme metninde tek tek yazmaktadır.

Soylu nakliyat firması olarak İstanbul’un ilk eşya depolama hizmeti veren firmalarından bir tanesiyiz. Şehrin en büyük depolama alanına sahip olan firması olarak müşterilerimize daima kusursuz depolama hizmeti sunuyoruz.

Firmamız depolama hizmetinde müşterilerine her türlü yardımcı olmaktadır. Eşyalarınızın taşınması gerekiyorsa veya paketlenmesi gerekiyorsa firma personelimiz sizlere hemen yardımcı olacaktır. Ayrıca depolarınıza düzgün şekilde eşyalarınızın yerleştirilmesi konusunda da sizlere profesyonel destek vermekteyiz.

Depolama firması seçerken firmanın geçmiş profilini mutlaka inceleyiniz. Ayrıca imkanınız var ise mutlaka depoları gidip yerinde inceleyerek karar veriniz. Sadece fiyat odaklı olursanız yanlış firma seçebilirsiniz. Bu yüzden araştırmak ve referansları incelemek sizlere daha kolay tercih şansı sunacaktır.

Sitemizin referans bölümünde daha önce hizmet verdiğimiz ve bizlere referans olan müşterilerimizi kolaylıkla görebilir ve dilediğiniz takdirde de iletişime geçip firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Firmamızın depolama alanını her sene düzenli olarak sigortalatmaktayız. İçeride oluşabilecek herhangi bir hırsızlık veya doğal afet gibi durumlarda oluşacak zarar karşılanmaktadır.

Depolar kişiye özel tahsis edilmektedir. Bu yüzden anahtarları sadece kiralayan kişilerde bulunmaktadır. Eğer deponuzun anahtarını kaybederseniz belirli bir ücret karşılığında firmamızdan kilit kırma hizmeti alabilirsiniz.