İstanbul Kars Arası Nakliyat Hizmetlerimiz Başta Lojistik Olma üzere sizlere Kurumsal hizmetler sağlamaktayız.

Ülkemizin Güvenliği için çalışan ve emek veren polis ve askerlerimiz için; Soylu Nakliyat firması olarak yılın 365 günü her taşınma ihtiyaçlarında %25 nakliyat indirimi sağlayarak, 81 il geneli Kars şehirler arası nakliyat yada genel Türkiye’nin her şehrinden çıkışlı şehirler arası ve şehir içi taşıma hizmetlerini sunuyoruz.

Kurulduğu günden “İstanbul Kars Ambarı” bugüne kadar İstanbul’un ilçe & semtlerinden Kars merkez & ilçelerine Şehirler arası Taşıma & İstanbul Kars arası ambar hizmeti sunmakta, Güvenilir uzman ekipmanları, Uygun Fiyat garantisi özelliği, Nakliyat sektörde yıllardır profesyonel, yenilikçi ve atılımcı projelere imza atan İstanbul Kars Nakliyat Ambarları arasında yerini almıştır. “İstanbul Kars Nakliyat”

″ İstanbul Kars Parsiyel Yük Taşımacılığı ″

 

Kars Evden Eve Nakliyat
Soylu Nakliyat Güvencesinde Kars ilinde açılan nakliye kuruluşu şubemiz ile sizlere Kars ilinde evden eve nakliyat ve şehirlerarası eşya taşımacılığı alanında bir çok farklı alanda nakliye hizmetleri sunmaktayız. Kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetleri ile tanınan; Soylu Nakliyat Kars ilinde 81 ile Çıkışlı Şehirlerarası Taşımacılık alanında nakliyat hizmetleri sunmaktadır.  İstanbul merkezli olan firmamız Kars şubesini 2012 yılında Faaliyete geçirmiş olup bu güne kadar Kars ilinde eşya taşımacılığı alanında bir çok talebe cevap vererek Müşterilerinin memnuniyetini sağlamış bulunmaktadır. Soylu Nakliyat eşya Taşımacılığı yaparken en çok müşterilerini memnun etmeyi hedeflemiş bir firmadır.