Sadece ülkemizde değil dünya genelinde bütün ülkelere yayılan ve büyük bir salgın olan korona virüs salgını her geçen gün daha fazla kişiyi etkilemeye devam ediyor. Hayatın durma noktasına geldiği dünyada bazı vatandaşlar başka şehirlere veya köylerine giderek bu hastalıktan uzak kalmaya çalışıyor. Böyle durumlarda evden eve nakliyat hizmeti alırken firma seçiminize oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Soylu nakliyat firması İstanbul ilinde sizlere nakliye hizmeti sunan firmalardan bir tanesidir. İstanbul ülkemizde korona virüsün en yaygın olduğu şehirdir. Bu yüzden korona virüs yüzünden şehirde çok fazla evden eve nakliyat hizmeti gerçekleşmektedir. Soylu nakliyat firması olarak sürekli araçlarımızı ve çalışanlarımızı dezenfekte ederek sizlere hep daha sağlıklı hizmetler sunmaya çalışmaktayız.

CORONA VİRÜSÜ BELİRTİLERİ NELERDİR?

  • Kuru öksürük: Virüs alt ve üst solunum yollarını etkilediği için en sık görülen belirti.
  • Yüksek ateş: Virüsün yol açtığı tahribatlar ve vücuda verdiği zarar nedeniyle aynı şekilde kuru öksürük gibi en sık görülen bir diğer belirti yüksek ateş.
  • Boğaz ağrısı: Yüksek ateş ve kuru öksürüğe oranla daha az görülse de solunum yollarına bulaşan virüsler bulaştığı bölgede ağrıya neden oluyor. Boğaz ağrısı da bu hastalığın belirtileri arasında gösterilebilir.
  • Nefes darlığı: Hastalığın ölümcül sonuçlar doğurmasındaki en büyük etkenlerden biri de oluşturduğu nefes darlığı. Özellikle solunum problemi olan hastalar, virüs nedeniyle artan nefes darlığına bağlı olarak yaşamlarını yitirebiliyor.
  • Yorgunluk: Virüsün vücutta oluşturduğu genel tablo nedeniyle hasta kendisini yorgun hissedebilir, kas ve eklem ağrıları yaşayabilir.
Koronavirüs
Korona’ya Karşı Biz Tedbirlendik.
Korona Virüs Salgınında Güvenilir Eşya Taşıma Firması

İstanbul ili ve ilçelerinde korona virüs salgınına dikkat ederek temiz ve titiz taşımacılık hizmetini sizlere sunan ender firmalardan bir tanesi olan Soylu nakliyat firması güvenilir personeli ile birlikte koruyucu ekipmanları ile tamamen temiz taşıma hizmeti vermektedir. Her gerçekleştirdiğimiz taşıma hizmetinde ayrı maske ve eldiven kullanarak sürekli ellerimizi kolonya ile temizleyerek ve aşırı dikkatli şekilde taşımaktayız. Korona virüs salgınından kaçma için evinizi taşıma istiyorsanız Soylu nakliyat firması ile kusursuz taşıma hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul’da En Temiz Eşya Taşıma Şirketi

Taşıma hizmetinde her zaman temiz ve titiz olarak çalışan Soylu nakliyat şirketleri arasında  özellikle korona virüs salgını çıktıktan sonra daha da temiz çalışmak için kollarını sıvamıştır. Araçlarını ve ekipmanlarını her gün defalarca dezenfekte eden firmamız ayrıca taşıma hizmetine başlamadan hemen öncede dezenfekte ederek oluşacak herhangi kötü durumların önüne geçmeyi amaçlamaktadır. İnsan sağlığının bu kadar önemli olduğu dönemde sizlere en iyi hizmeti sunmak için hep burada olacağız.

Dikkatli Ve Özenli Temiz Eşya Taşıma Hizmeti

Soylu nakliyat firması olarak İstanbul ili ve ilçelerinde sizlere her zaman kusursuz eşya taşıma hizmeti sunmaya çalıştık. Özellikle bu salgından sonra daha dikkatli ve daha özenle taşımalarına devam eden firmamız sizlerin sağlığını her zaman en ön planda tutarak eşya taşıma hizmeti vermektedir. Bu salgın döneminde para kazanmayı pek önemsemeyen firmamız sadece daha temiz ve daha sağlıklı taşıma hizmet vermeye odaklanmıştır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

haber detayları için hemen İnsgtram Sayfamızdaki Story’lere Bakabilirsiniz.