1974’ten günümüze Türkiye’nin en geniş hizmet ağına sahip olan Soylu Nakliyat ödül almış bir Lojistik Şirketi olarak karşınızda! Biz, prensiplerine sıkı sıkıya bağlı bir aile şirketi olarak yaklaşık yarım asırdır bizimle aynı tarihlerde açılan çoğu şirketin aksine hiçbir dönemde prestijini kaybetmeden ilk günkü kararlılıkla koca bir çınar gibi zirvedeyiz. Bizler sadece evinizi ve ofisinizi taşımıyor, bizi biz yapan ilkelerimizden taviz vermeden yurdun dört bir yanında binlerce ailenin ve kurumun yüzünü güldürdüğümüz için ödül almış olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

İstanbul’un en köklü Lojistik Şirketi olarak şehir içi lojistik hizmetlerimizin yanı sıra geniş bir yelpazede “biz olduk!” gururuna kapılmadan kendimizi geliştirmeye ve Lojistik sektöründe çıtayı yükseltmeye her geçen gün hız kesmeden devam ediyoruz. Usta şoförlerimiz, alanında uzman Güleryüzlü iletişim, paketleme ve taşıma ekiplerimiz ve Avrupa standartlarında ekipmanlarımız ile taşınmaya yeni soluklar getirmekten asla vazgeçmiyoruz. Bizi sıradan bir Lojistik Şirketi olmakla yetinmekten alıkoyan ve memleketin en Ücra köşelerinde dahi marka bilinirliğimizi yükseltmemizi sağlayan sebepler kuruluşumuzun temellerinde yatmaktadır. Bizi biz yapan bu temeller sayesinde bugün taşıdığımız tüm müşterilerimiz bizi Tereddüte kapılmadan tavsiye ettiklerini dile getirmişlerdir.

 

Siz de sadece bir lojistik şirketi ile değil “kurumsallaşmış bir lojistik şirketi” ile yollara düşmek ve bizleri lojistik tecrübenize ortak etmek isterseniz hemen 444 37 43’ü tuşlayarak telefonun öbür ucunda ihtiyaçlarınızı sizden çok gözeten iletişim ekibimize ulaşarak ilk adımı atın!

En Büyük” Olmanın Sorumluluğu

Değerli Müşterilerimiz, Dostlarımız,

Teknolojik gelişmelerin, her geçen gün hayatımızda daha büyük rol oynadığı 21. Yüzyıl’ın şu günlerinde, bilginin daha hızlı bir şekilde paylaşılabilmesi ve herkese açık olması, ülkelerde ihtilallere varan sonuçlar bile doğurabiliyor. Bazen de, eskiden yaklaşık bir senede dünyaya yayılan ekonomik krizin, tüm ülkelere yayılması için sadece, tek bir gün yeterli oluyor.

Küresel gelişmelerin art arda gerçekleştiği bir dünyada yaşıyoruz. Hayat her geçen gün biraz daha hızlanırken bazen dünün en hızlı firmaları bugünün şartlarında yavaş kalabiliyor. Kimi firmalar da diğerlerinden daha hızlı koşarak, tehditleri fırsata çevirerek liderliği ellerinde tutmayı başarıyorlar. İşte bu yüzden her sabah kalktığımızda kendimize şu soruyu soruyoruz: