Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da nakliyat sektörü oldukça büyük bir Pazar oluşturmuştur. Binlerce firma bulunan şehirde her gün çok sayıda eşya taşıma hizmeti gerçekleşmektedir. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları gidilen mesafe, taşınan eşya ve taşınacak olan katlar ile belirli giderler hesaplanarak ortaya çıkmaktadır. Her hizmetin firmalar arasında ortalama bir fiyat aralığı vardır. Bu fiyat aralığında firmalar alacakları kar payına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Fakat bu ortalama fiyatlardan çok daha uygun fiyatlar ile firma bulduğunu söyleyen çok fazla müşterimiz olmaktadır.

Daha uygun nakliye fiyatlar ile hizmet verecek firma bulabilirsiniz. Fakat bulduğunuz bu firmalara fiyat dışında başka sorular sormayı unutmayın mesela verdiğiniz fiyatın içerisinde hangi hizmetler var? Ya da sigortalı taşıma hizmetiniz var mı gibi soruları sormalısınız. Eğer bir firmanın fiyatı çok ucuz ise ya o firma vergi levhası olmayan kaçak bir firma ya da sizlere bazı hizmetleri sunmadan eşya taşıma hizmeti vermeye çalışan bir firmadır.

nakliye fiyatları
En Uygun Nakliye Fiyatları

Nakliye Fiyatları

Soylu nakliyat firması olarak uzun yıllardır sektörde profesyonel olarak eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. İstanbul ilinde gidilmedik mahalle bırakmayan firmamız binek araç taşımacılığı konusunda oldukça uzman bir firmadır. Bir yerden bir yere taşıyacağımız eşyaların ne kadara mal olacağını anında hesaplayan firmamız üzerine ufak bir kar payı koyduktan sonra fiyatı sizlere sunmaktadır. Sektörün en uygun firmalarından bir tanesi olarak eşyalarınızı haftanın her günü yeni evinize taşıyacağımızı bilmenizi isteriz.

İstanbul’da Nakliye Fiyatları Arasındaki Farklılıklar

Ülkemizin en büyük nakliyat pazarı olan İstanbul ve ilçelerinde nakliyat fiyatları arasındaki farklılıklar vatandaşlara çok fazla gelmektedir. Aslına bakarsanız vatandaşlar sadece fiyat aldıkları için bu fiyat farkına şaşırmaktadır. Çünkü sizlere sunulan hizmetlere göre fiyatlarda farklılık olmaktadır. paketleme ve ambalajma karşılaştırırken firmaların hizmetlerini de ele alırsanız hangi firmanın uygun olduğunu daha rahat bir şekilde anlarsınız. Sektörün en uygun fiyatlı firmalarından bir tanesi olan Soylu nakliyat firması ile sizlerde eşya taşıma hizmetlerini kusursuz şekilde almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

  • Soru: İstanbul nakliyat fiyatları neye göre belirlenir?

Cevap: Nakliye fiyatlarında en belirleyici unsurlar eşyaların ne kadar fazla olduğu ve kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağıdır. Diğer giderler sabit olduğu için asıl belirleyici olanlar bu bilgilerdir.

  • Soru: Firmanızın nakliye fiyatları uygun mudur?

Cevap: Verdiğimiz hizmetler bakıldığı zaman oldukça uygun fiyat verdiğimizi rahatlıkla anlayabilirsiniz.

  • Soru: Taşıma sırasında eşyalarıma bir zarar gelmeyeceğinden nasıl emin olabilirim?

Cevap: Firmamız bu konuda kendine çok güvenmektedir. Eğer eşyalarınıza bir zarar gelirse bütün zararınızı da firmamız karşılayacaktır.

  • Soru: Hangi günler taşıma hizmeti veriyorsunuz?

Cevap: Haftanın her günü eşya taşıma hizmeti veriyoruz.

nakliye fiyatları yanı sıra şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlarımıza bakabilirsiniz.