İstanbul ili üniversite bakımından en fazla üniversiteye sahip olan ilimizdir. İstanbul’da 9 devlet 40 vakıf üniversitesi olmak üzere tam 49 tane üniversite bulunmaktadır. Bu kadar çok üniversite olan yerde öğrenci sayısı da oldukça fazladır. Öğrenci evleri genellikle üç beş eşya ile okul bitene kadar idare dilen yerlerdir. Nakliyat sektöründe öğrenci arkadaşlarımızda eşya taşıma hizmeti almaktadır. Öğrenci arkadaşlarımızın yaşadıkları zorlukları bildiğimiz için onlar için özel bir hizmet olan öğrenci evi nakliyesi hizmetini ortaya çıkardık. Bu sayede öğrenci kardeşlerimize oldukça uygun fiyatlar sunarak eşyalarını taşımaktayız. İstanbul öğrenci evi taşıma hizmetinde daima en uygun fiyat garantisi ile hizmet veren firmamız öğrenci kardeşlerimize elinden gelenin en iyisini yaparak hizmet vermektedir.

öğrenci evi taşıma
öğrenci evi taşıma görseli

Profesyonel İstanbul Öğrenci Evi Nakliyat Taşınır?

Genellikle öğrenci evleri birkaç öğrencinin bir arada çıktıkları yerlerdir. Ülke genelinde bir çoğumuz öğrenci evlerinde kalmıştır. O evlerin öğrencilik hayatında ne gibi zorluklar gördüğünü anlatmak gerçekten mümkün değildir. Genellikle üniversiteye okumaya gelen öğrenciler birleşip birkaç eşya alarak çıktıkları öğrenci evlerinde bazen maddi nedenlerden bazen de başka sebeplerden dolayı taşınmak zorunda kalıyorlar. Soylu nakliyat firması öğrenci kardeşlerimizin beli fazla bükülmesin diye onlara İstanbul öğrenci evi taşıma hizmeti sunarak eşyalarını oldukça uygun fiyatlar ile yeni evlerine taşımaktadır.

Güvenilir İstanbul Öğrenci Evi Taşımacılığı Hizmetleri

Geleceğimizin emanet edildiği genç öğrenci kardeşlerimize İstanbul ilinde bizlerde yardımcı olmak adına İstanbul öğrenci evi taşımacılığı hizmetini onlara sunduk. Bu sayede normal nakliyat fiyatları yerine çok daha uygun fiyatlar ile eşyalarını yeni evlerine taşıyacağımız öğrenci kardeşlerimize bir nebze yardım edebiliyorsak ne mutlu bize demektir.

Kusursuz Öğrenci Evi Nakliye Hizmeti

Yaklaşık elli yıllık tecrübesi ile İstanbul öğrenci evi nakliye hizmetinde sizlere kusursuz taşıma hizmeti sunan firmamız bölgede en güvenilen firmalardan bir tanesidir. Kalabalık çalışan kadrosu ve geniş araç filosu ile İstanbul’un her noktasına taşıma hizmeti sunabilen firmamız ile sizlerde profesyonel hizmetleri en uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soru: Öğrenci evi taşıma hizmetini hangi günler veriyorsunuz?

Cevap: Haftanın her günü veriyoruz.

Soru: Eşyalarımıza taşıma sırasında zarar gelir mi?

Cevap: Firmamız eşyalarınızı güvenle taşımaktadır. Ayrıca zarar gelirse zararınız firmamız tarafından karşılanacaktır.

istanbul içinde öğrenci evi taşıma ile alakalı olarak paketleme görsellerine göz atabilirsiniz.