İstanbul ili nakliyat sektörünün en büyük pazarının bulunduğu şehirdir. Çok sayıda firma bulunan şehirde eşya taşıma hizmeti her gün binlerce kez gerçekleşmektedir. Eski dönemlerden günümüze kadar gelen evden eve nakliyat sektörü teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok hizmet dalları ortaya çıkmıştır. Bu hizmetlerden bir tanesi olan parsiyel yük taşıma hizmeti oldukça hareketli bir hizmettir. Parsiyel yük taşıma hizmetinde aynı nakliye aracı içerisinde birçok müşteriye aynı anda hizmet verilmektedir. Parça eşya taşıma hizmetine benzer bir hizmet olan parsiyel yük taşıma hizmetinde taşınacak yükler metreküp olarak ölçülür ve fiyatlandırılır.

parsiyel yük taşımacılığı
Parsiyel Yük Taşımacılığı

Profesyonel Parsiyel Yük Taşımacılığı Şirketi

İstanbul ili ve ilçelerinde güvenilir ve profesyonel parsiyel yük taşımacılığı hizmetleri sunan Soylu nakliyat firması eşyalarınızı istediğiniz yere taşımaktadır. Nakliye araçlarına palet şeklinde yüklenen eşyalar gidilecek güzergah belirlendikten sonra tek tek yerlerine teslim edilmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile firma güvencesine almış olduğumuz eşyalara taşıma sırasında herhangi bir zarar gelmesi durumunda firmamız zararın tamamını karşılamaktadır. Anlaştığımız müşteriler parsiyel yük taşımacılığı hizmeti alırken eşyalarını özenle ve gidilecek yere göre sırasıyla yerleştirmekteyiz. Hizmete başlamadan önce yol haritasını belirleyerek daha sonradan karışıklık yaşanmamasını sağlamaktayız.

Güvenilir Parsiyel Taşıma Hizmetleri

Parsiyel taşıma hizmetini genellikle kurumsal firmalar kullanmaktadır. Palet ile malzeme satan firmalar şehir içinde veya şehir dışında acil olan ve kendi araçları ile getirdiklerinde çok masraflı olacak eşyaları nakliye firmalarının parsiyel taşıma hizmeti ile oldukça uygun fiyatlara ulaşmaları gereken yerlere yollamaktadır. Bu sayede parsiyel taşıma hizmeti oldukça aktif bir hizmet olmuş ve her gün ok sayıda gerçekleşmektedir.

Kusursuz Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

Soylu nakliyat firması olarak parsiyel taşımacılık hizmetine özel olarak birkaç aracımızı ayırdık. Her gün düzenli olarak gelen siparişler ile araçlarımızı ayarlayıp anında hizmetlere çıkmaktayız. Kalabalık personel sayımız sayesinde sizlere sunduğumuz hiçbir hizmeti aksatmadan ve aralıksız gerçekleştirmekteyiz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz. Daha fazla öğrenmek istediğiniz bir şey var ise hemen iletişime geçebilirsiniz.

Soru: Hangi ilçelere parsiyel taşıma hizmeti veriyorsunuz?

Cevap: İstanbul’un bütün ilçelerine sunuyoruz.

Soru: Fiyatlar neye göre hesaplanıyor?

Cevap: Fiyatlar metreküp olarak hesaplanıyor.

Soru: Eşyalarıma bir zarar gelirse ne olacak?

Cevap: Firmamız bütün zararınızı karşılayacaktır.

daha fazla detaylı bilgi için araçlarımız sayfasını gözden geçirebilirsiniz.