Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı Firması

Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı en yoğun olarak kullanıldığı illerden birisi olan İstanbul’un nüfusu, modern çağın gereklerine uyan yeni binalara geçiyor. Bu binalara taşınırken ise işinde kaliteli ve başarılı olan nakliyat firmaları tercih ediliyor. İstanbul’un tüm ilçeleri arasında şehir içi taşımacılık yapan Soylu Nakliyat, sektörde lider konumda olması nedeniyle adından sık sık söz ettiriyor.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı
Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı
İller Arası Parça Eşya Taşımacılığı
İller Arası Parça Eşya Taşımacılığı

 

 

 

 

 

 

 

Taşımacılığın en temel ve en çok talep gören hizmetlerinden birisi olan şehir içi nakliyat firması seçerken mutlaka çok dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü fiyatı ucuz tutarak müşteri çekmek isteyen birçok nakliyatçı işini düzgün yapmadığı gibi müşterilerine şehir içi taşımacılıkta sigortalama hizmeti de sağlamamaktadır.

İller Arası Parça Eşya Taşımacılığı

Bazı zamanlar insanlar sadece birkaç eşyasını bir yerden bir yere göndermek ister. Bunun için de otobüsle nakliye ya da kargoyu kullanabilir. Fakat bu işlemler oldukça pahalı ve bunun yanı sıra güvenli değildir. Tabi bu durum nakliyat firmaları bu sıkıntıyı avantaja çevirene kadar mevcuttu. Artık birçok nakliyat firması, parça eşya taşımacılığını geliştirerek, yeni bir sektör oluşturdu. Bu hizmetteki açığı fark eden birçok şirket, güvenilir ve kaliteli nakliyat sağlamaktadır. İstanbul’da parça eşya taşımacılığı hizmeti veren Soylu Nakliyat, bu konuda müşterilerini hep memnun etmektedir.

SOYLU NAKLİYAT SİZLERİN YANINDA

Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı adından sık sık söz ettiren Soylu Nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerine güvenilir ve hızlı hizmet vermektedir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmeti tek bir çatıda toplayan firmanın çalışmalarından memnun kalacağınızı garanti edebiliriz. Haftanın yedi günü profesyonel hizmetleri ile müşterilerine yardımcı olan Soylu nakliyat firmamızdan en uygun fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz.

PARÇA EŞYA VE SİGORTALAMA

Soylu Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya taşımacılığı konusunda da müşterilerine sigortalama hizmeti sunmaktadır. Bu sigortalama hizmeti ile olası bir kaza durumunda eşyaların bedeli müşteriye geri ödenmektedir. Eğer sizler de güvenilir yollarla eşyalarınızı taşımak istiyorsanız, Soylu Nakliyat’a geliniz.

endişelenmeyin! Soylu Nakliyat Sizlere Özel Paketleme Sayfasını aktif etti ve kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak için hemen kontrol edin. Daha fazla bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Şehirlerarası parça eşya taşımacılığı genelde hangi illere mevcut?

şuanlık ege,akdeniz,doğu ve güneydoğu bölgesine mevcut.

Parsiyel taşımacılık konusunda ne tür önlem almaktasınız?

araçlarımız özel üretim bölüm bölüm saklama alanları mevcut.

Kaç iş günü içerisinde teslimat sağlanıyor?

minimum 2 maximum 4 gün içerisinde teslimat sorunsuz gerçekleşmektedir.

m3 hacim hesaplaması olarakmı yoksa eşya miktarına göremi hesaplama yapılıyor?

evet eşya miktarına göre fiyatlandırılıyor.