İstanbul, büyük ve karmaşa dolu bir şehir olsa da, cazibesi her şeyi affettiriyor. Beklentilerinizi karşılamak için farklı ilçelere taşınabilirsiniz. İşinize ya da okula yakın olduğu için Suadiye’ye taşınmak isteyebilirsiniz. Suadiye evden eve nakliyat işlerinde uzman olan ekibimiz, sizin için harika çözümler sunacaktır. Bölgeyi oldukça iyi tanıyan, nerede ne gibi taşınma sorunları olduğunu bildikleri için önceden olaya müdahale edebilirler. Ayrıca evden eve nakliyat işlemlerinizi de aynı gün içinde tamamlayacaklardır. Bu şekilde sizler de yeni evinize hızlıca geçip oturmaya başlayabilirsiniz.

Suadiye Eşya Taşıma Hizmetinde Sigortalama İşlemi

Suadiye’de her türlü eşya taşıma hizmetinde sizlere daima kaliteli ve profesyonel hizmetler sunan Soylu nakliyat firması sizlerin güvenini kaybetmemek için eşya taşıma hizmetinde asla mağdur olmamanız için bazı çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalardan bir tanesi olan sigortalı nakliye hizmeti sayesinde eşyalarınız taşınırken bir zarara uğrarsa oluşan bütün zarar firmamız tarafından karşılanacaktır. Taşıma hizmetine başlamadan önce eşyalarınızı kontrol edip bir poliçe hazırlayarak eşya sahibi ile birlikte imzalıyoruz. Böylece yeni evinize gidene kadar eşyalarınız firma güvencesinde taşınıyor.

Suadiye Nakliye Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Alacağınız hizmet, sizlere paket olarak en başta sunulacaktır. Bu paketi önceden belirleyebilirsiniz. Suadiye evden eve nakliyat hizmetini yalın olarak alabilir, ev eşyalarının toplanmasını ve yerleştirilmesini talep etmeyebilirsiniz. Bundan başka eşyaları kendiniz toplar, büyük eşyaların toplanmasını ve ev taşıma işleminin ardından, yeni eve kurulumlarını isteyebilirsiniz. Ya da hiçbir şeye ellemez, sadece kişisel eşyalarınızı alır, yeni evinize eşyalarınız tamamen yerleşince gelirsiniz. Bu seçeneklerden hangisini seçerseniz, verilecek olan hizmet ücreti de ona göre değişecektir.

Suadiye Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyede Önemli Olan Konular

Alınacak olan hizmettin kalitesi, işin sonunda belli olur. Bu nedenle hatalara meyil vermemek adına en başta dikkatli olmalısınız. Çünkü eşyalarınız zarar gördüğünde maalesef bazı hizmet sağlayıcılardan bir şey talep edemezsiniz. Bu nedenle Suadiye evden eve nakliyat konusunda referansları olan bizim gibi kurumsal firmaları tercih etmelisiniz. Gerekirse eşya taşıma sigortası yaptırarak, oluşabilecek hasarlardan korunabilirsiniz. Bu tip bir hizmeti almak ya da almamak tamamen size bağlıdır. Ayrıca ekibimiz bu konuda oldukça uzman ve dikkatlidir. hemen fiyat teklifi almak için iletişime geçin.