Taksim Evden Eve Nakliyat 

Özgün ve ideal bir seçenek sunan nakliye firmamız, her zaman sizler için en uygun fiyatları sunar. Aynı şekilde Taksim evden eve nakliyat firmaları içinde en çok tercih edilenidir. Bunun en büyük nedeni, bizden memnun olan referanslarımızdır. Tüm müşterilerimiz hizmet sonrasında ev taşıma konusunda arayış içinde olanlara bizi önermektedir. Çünkü yaptığımız işi gerçek anlamda ciddi ve güvenli bir şekilde yapmayı prensip edinmiş bulunmaktayız. İşimize duyduğumuz saygı, bizi bugün en çok tercih edilen firma yapmıştır.

Taksim Evden Eve Nakliyatın Önemi

Hizmet kalitesi bakımından firmamız diğerlerinden hemen ayrılmaktadır. Sadece Taksim evden eve nakliyat hizmeti değil, birçok taşınma işinde de hizmet sunmaktayız. Alacağınız hizmet, uygun fiyat garantisi ile size sunulur. İşlemler öncesinde kesin fiyat verilir ve sonradan bir sürpriz ile karşılaşılmaz. Sizin için evden eve taşınma hizmeti sunacak olan firmamız, her zaman soru ve sorunlarınız için müşteri desteği verir. Gerekli olan tüm ekspertiz hizmeti veya sigorta işlemleri isteğe bağlı olarak firmamız tarafından yapılabilir. Daha detaylı bilgiyi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Taksim Nakliye Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Alacağınız hizmet, sizlere paket olarak en başta sunulacaktır. Bu paketi önceden belirleyebilirsiniz. Taksim evden eve nakliyat hizmetini yalın olarak alabilir, ev eşyalarının toplanmasını ve yerleştirilmesini talep etmeyebilirsiniz. Bundan başka eşyaları kendiniz toplar, büyük eşyaların toplanmasını ve ev taşıma işleminin ardından, yeni eve kurulumlarını isteyebilirsiniz. Ya da hiçbir şeye ellemez, sadece kişisel eşyalarınızı alır, yeni evinize eşyalarınız tamamen yerleşince gelirsiniz. Bu seçeneklerden hangisini seçerseniz, verilecek olan hizmet ücreti de ona göre değişecektir.

  • Soru : Taksim Bölgesinde kaç yıldır hizmet vermektesiniz?

Cevap : 1974 yılından bu yana istanbul ve türkiye’nin her bölgesindeyiz.

  • Soru : Taksim Şehirlerarası taşıma hizmetiniz varmı?

Cevap: evet türkiyenin her bölgesine taşımacılık yapmaktayız.

  • Soru : Taksim Gümüşsuyu bölgesinde ev taşıyormusunuz?

Cevap : sadece gümüşsuyu değil her sokağ’a taşıyoruz 🙂

Nakliyat Talep Formu

Aşağıdaki formu doldurarark taşıma talebinizi iletebilirsiniz.

Sayfa 1 / 5

İletişim Bilgileriniz

Taşıma Türü Seçimi

Lütfen taşıma ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen taşıma ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen taşıma ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen taşıma ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Taşıma işlemi için size uygun zamanı belirtin lütfen

Taşıma Adres Bilgileri

Nereden?
Nereye?