Ulus Evden Eve Nakliyat

Ulus evden eve nakliyat sektöründe lider olan firmamız müşteri memnuniyeti ve güvenine aşırı derecede önem vermektedir bu yüzdendir ki temel prensip olarak öncülümüz müşteri memnuniyetidir.Evden eve nakliyat çoğu firma tarafından yapılan bi sektördür.Böyle bi sektörün getirileri olduğu gibi yanlış yapılan nakliyat işlemi sonucunda götürüleride çok olmaktadır .Böyle bi durumda mağdur olmamanız için devreye köklü firmamız girmektedir . 1974′ten beri Ulus evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan firmamız marka isim olmuş taşıma işlemini yaptığımız binlerce müşterimizin mağdur olmaması için KOÇ ALLİANCE güvencesi altında sigortaları yapılmış ve taşıma işlemlerine öyle devam edilmiştir.Siz müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak olan 2+1 – 3+1 – 4+1 olmak üzere toplamda 7 aracımızla hizmet vermekteyiz.Tarafınızdan bize nakliye isteminde bulunulmasından hemen sonra söz konusu mekana expertiz personeli gönderilir.Personelimiz gerekli incelemeyi yapıp,kullanılacak malzeme miktarını,hangi aracınızın size uygun olacağını,kaç adet personel gerektiğini ve sigorta bedeli gibi verileri hazırlar ve bu expertiz hizmeti tamamen ücretsiz yapılmaktadır.

Ulus evden eve nakliyat firması olarak deneyimli personelimiz ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile taşıma işlemlerini yapmaktayız . Ulus evden eve nakliyat olarak evden eve nakliyat, ev taşımanakliyeofis ve büro taşımacılığı alanında da hizmetler vermekteyiz bu alanda yaptığımız işleri layıkıyla yerine getirmekteyiz .Ulus evden eve nakliyat işlerini yaparken mutlu müşteri tablomuz arasına tanınmış iş adamları ve ünlü simalarıda ekleyerek bu sektörde hızla büyüdük ve büyümeyede sizlerin desteğiyle devam ediyoruz.Soylu şirket olarak her konuda hassas davrandığımız gibi ambalaj ve sigorta konusundada cok fazla hassas davranmaktayız eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmemesi için paketleme alanında son çıkan gelişmeleri takip etmekteyiz ve bu gelişmeler sonunda en son çıkan paketleri alıp taşıma sırasında eşyalarınız için kullanmaktayız ve size kullandığımız paketi başka müşteri için kullanmamaktayız! Bizi diğer nakliye firmalarından ayıran özelliklerimizden biri de budur .
Soylu evden eve nakliyat ücretsiz expertim hizmeti içerisinde tesisatçımız ve mobilyacımızda bulunmaktadır Eşyalarınız son model arabalarımız ile yükenip taşınmaktadır ve zamanında eşya teslimi yapmaktadır . Ulus Evden eve nakliyat olarak yaptığımız tüm işlemler sigortalı ve faturalıdır .
Müşterinin taşıma esnasında yaşanan mağduriyetini ortadan kaldıran ve bu doğrultuda emin adımlarla ilerleyen Ulus evden eve nakliyat firmamız bu bölgede marka olmuş ve 1974′ten beri en çok tutulan firma olmuştur .

Ücretsiz Expertiz Hizmetinden sonra yapılanlar ;

1- Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar battaniye ve iplerle sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki battaniye ve ipler çözülüp alınır.

2- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler kartonlara sarılıp iple bağlanır.

3- Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.

4- Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.

5- Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

6- Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

7- Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz.

8- Elektronik ve elektrikli eşyalarda fiziki bir hasar olması halinde tarfımızdan tazmin edilecektir.

“Memnuniyet Pardon Soylu Kalitesi”

Ulus evden eve nakliyat, evden eve taşıma Ulus, ev nakliyesi Ulus ,Ulus evden eve nakliye , evden eve taşımacılık Eminönü, ev taşımacılığı Ulus, sigortalı evden eve Ulus, En ucuz evden eve Nakliyat

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+