Üniversite Taşımacılığındaki Uzmanlık

Üniversitelerimiz, adına bilim denilen ışığı gelecek kuşaklara taşımak için eşsiz birer köprü vazifesi görürler. Bu bilinçle yola çıkan Soylu Nakliyat ise bilim ışığını yarınlara taşıyan bu kurumları taşımanın hassaslığını fark edecek vizyona sahiptir. 70’li yıllardan bu yana, vizyonunu değişen dünyaya uyum sağlayabilmek adına revize eden ve çalışma yelpazesini sürekli genişleten Soylu Nakliyat, üniversite taşımacılığı alanında başarısını ispatlamış ve adından söz ettirmiş bir firmadır. Üniversite taşımacılığı denince akla ilk gelen isim olmayı hedefleyen firmamız 2017 yılında en iyi nakliyat firması seçilerek profesyonelliği ve başarısı tescillenmiştir. Şu bir gerçek ki; üniversite gibi saygın bir kurum olmak, amatörce çalışan firmalardan ziyade Soylu Nakliyat gibi kendi ismine yakışan, kurumsallaşmış ve ödüllü bir firma ile masaya oturmayı gerektirir. Üniversite taşımacılığı konusunda “Oturmuş düzen neyse o!” mottosu ile hareket eden firmamız her türlü demirbaşın, evrakın ve arşivin sıralanması ve yerleştirilmesi konusunda maksimum titizlikle en optimal sonucu elde etme gayesindedir.

İstanbul Bölgesinde Kurumsal Üniversite Nakliyesi Nasıl Olmalı?

Üniversite taşımacılığı hizmetimizden yararlanan ve bizlere referans olan kurumlar inanılmaz kısa sürede eğitim-öğretim faaliyetlerine kaldıkları yerden devam etmişler ve bu bağlamda firmamıza teşekkürlerini iletmişlerdir. Üniversite taşımacılığı alanındaki referanslarımızın arasında Marmara Üniversitesi ve Maltepe Üniversitesi gibi iki saygın ve köklü üniversite de yer almaktadır. Özenli paketleme, taşıma ve yerleştirme garantisi veren firmamız, Anadolu Sigorta güvencesiyle büyüyüp markalaşmıştır. Soylu Nakliyat, aydınlık gelecekler için üniversitelerimize verdiği profesyonel hizmet ve güvenle destek olmaya devam edecektir.

Üniversite Nakliyesinde En Güvenilen Firma

Nakliyat sektöründe en zorlu hizmetlerden bir tanesi olan üniversite nakliyesi her firmadan alabileceğiniz bir hizmet değildir. Bu hizmeti sunabilen firmaların uzman personeli ve geniş araç filosu olması gerekir. Dikkatli ve özenli sunulamayan üniversite nakliyesi hizmeti çok büyük zararlara yol açabilir bu yüzden firma tercihinizi iyi yapmanız gerekmektedir. İstanbul ilinin en güvenilen firmalarından bir tanesi olan Soylu nakliyat firması Üniversite nakliyesi hizmetinde sizlere daima güvenilir hizmet sunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

[fc id=’1′ align=’left’][/fc]