Ülkemizde milyonlarca kişiye istihdam sağlayan evden eve nakliyat sektörü artan nüfus ve gelişen teknoloji ile birlikte daha da büyümektedir. Son yıllarda teknolojinin sektöre girmesi ile daha hızlı ve daha kolay hizmet vermek için birçok yenilik yapılmaktadır. İnternet üzerinde kurulan siteler ve telefon numaraları sayesinde anında iletişime geçerek kolaylıkla bilgiye ulaşılmaya başlanmıştır. Özellikle internet üzerinden iletişim uygulaması olan Whatsapp ile birlikte çok sayıda firma iletişim hattı kurarak müşterilerine anında yardımcı olmaktadır. Soylu nakliyat firması olarak kurduğumuz whatsapp hattı üzerinden müşterilerimize anında yardımcı olmaktayız.

Firmamız whatsapp üzerinden bilgileri verdiğiniz takdirde sizlere en uygun nakliyat fiyatlarını da sunmaktadır. Evden eve nakliyat sektöründe aklınıza gelebilecek herhangi bir konuda çekinmeden bilgi alabileceğimiz whatsapp hattımızdan haftanın her günü iletişim kurabilirsiniz.

En Uygun Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul ili ve ilçelerinde sizlere 1974 yılından beri profesyonel evden eve nakliyat hizmeti veren Soylu nakliyat firması her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin aranan adresi olan firmamızdan alacağınız nakliye hizmetlerinin hepsinde en uygun fiyatlar ile hizmet vereceğimizi bilmenizi isteriz. Şehrin en uygun fiyatları ile sizlere evden eve nakliyat hizmeti veren Soylu nakliyat firması ile her zaman kusursuz taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Whatsapp İle Kesintisiz İletişim

Hayatımızın bir parçası olan whatsapp bütün telefonlarda bulunan bir uygulama olmuştur. Birbirleri ile konuşmak isteyen hatta görüntülü olarak konuşmak isteyen, grup kurup toplu sohbetler yapanlar her zaman gördüğümüz şeyler olmuştur. Hizmet sektöründe olan firmalarda bu whatsapp üzerinden müşterilerine yardımcı olmak için bir whatsapp hattı kurmaktadır. Bu sayede her zaman her yerde kesintisiz ulaşım ile müşterilerine cevap verebilmekteler. Soylu nakliyat firması olarak teknolojinin her nimetinde faydalanarak evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede whatsapp hattımız üzerinden sizlere kesintisiz hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

İstanbul Ev Eşyası Taşıma Whatsaap Üzerinden Fiyat Teklifi Al

15 milyonu aşan nüfusu ile ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da yaklaşık olarak elli yıldır sizlere profesyonel ev taşıma hizmeti sunan firmamız sektörün en güvenilen firmalarından bir tanesi konumundadır. Sizlerde güvenilir bir firmadan ev taşıma hizmeti almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

  • Soru: Whatsapp hattınız hangi saatler açık?

Cevap: Whatsapp hattımıza günün her saati ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Whatsapp üzerinden ne tür bilgiler veriyorsunuz?

Cevap: Sektörümüz ile ilgili aklınıza takılan ne kadar konu var ise çekinmeden sorabilirsiniz.

  • Soru: Whatsapp üzerinden taşıma fiyatı alabilir miyiz?

Cevap: Elbette alabilirsiniz efendim.

0543 210 60 36 Whatsapp iletişim hattına taşınacak eşya veya odalarınızın fotoğraflarını çekip gönderin,  10 dk içerisinde en uygun nakliye ücreti teklifi alın!