Ne güzel bir vahadır Yeşilköy; sakinliği, düzeni ve güvenliği ile İstanbul denen keşmekeş beton yığınlarının içinde! İnsanın en canı sıkıldığı, her şeyin üst üste geldiği anlarda ve kaçmak istediği zamanlarda, yoldan bir taksi çevirip; “Yeşilköy’e” demesine sebebiyet verebilecek kadar güzel… Marmara denizi kıyısında, Bakırköy ile Florya arasında tarihi semt; eski adıyla Ayastefanos… Eski bir rum köyü olan Yeşilköy, ismiyle müsemma, ağaçlarla kaplı bahçeleri ve mesireleriyle bilinirdi.

Yeşiköy Evden Eve Fiyatları Burada Daha Uygun %15 İndirim ”

Bize sorarsanız; istikametiniz neresi olursa olsun yol arkadaşınız Soylu Nakliyat olmalı. Hep hayalini kurduğunuz yeni yuvanıza taşınmadan önce Yeşilköy Evden Eve Nakliyat maceranızda sizi sizden çok düşünen, tereddütlerinizi siz dile getirmeden anlayan, 44 yıllık tecrübesiyle ve sağlam referans listesi ile rakiplerinin arasından her dönem sıyrılmayı başarmış Soylu Nakliyat ailesi olarak siz müstakbel müşterilerimizle en kısa zamanda tüm detayları konuşmak üzere ofisimizde birer bardak çay içmek için sabırsızlanıyoruz. Çünkü söz konusu Yeşilköy Evden Eve Nakliyat ise hedefinizde sadece nakliyat değil Soylu Nakliyat olsun isteriz.

Siz bu satırları okuyan müstakbel müşterilerimizle 2017’de bize yüzlerce şirketin arasından “en iyi nakliyat şirketi” ünvanını taşıma onurunun bahşedilmiş olduğunu da gurur duyarak paylaşmak isteriz… En kısa zamanda yüz yüze görüşebilmek ve Yeşilköy Evden Eve Nakliyat sürecinizi başlatmak için sizi ofisimizde çay içmeye davet ediyoruz.

“Hayatı sizin için kolaylaştırdık” sloganı ile yola çıkan firmamız personel eğitimine de önem vermektedir. Tamamı kendi araç, ekip ve ekipmanları ile siz  değerli müşterilerimiz taleplerine yanıt vermektedir.

 

[]
1 Step 1
İsim
Soyisim
Nereden
Telefon
Nereye
Mesajınız
0 /
Previous
Next

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

en iyi şehirlerarası ev taşıma firması diyebilirim.

5,0 rating
23 Ocak 2020
Soylu Nakliyat

genel merkez taşınması

4,0 rating
4 Ocak 2020
gg

Sizde Görüşlerinizi Buradan Belirtebilirsiniz

Menü